#EAPM - رویداد نزدیک به سال، موفقیت بزرگی است

| دسامبر 6، 2018 | 0 نظرات

By خبرنگار بهداشت

این تقریبا پایان 2018 است و EAPM هفته گذشته در یک رویداد که توسط Roche حمایت شده بود با یک شب عاشقانه در پارلمان اروپا در بروکسل امضا کرد. می نویسد: اتحاد اروپا برای شخصی پزشکی (EAPM) مدیر اجرایی دنیس هرگن.

بخش بزرگی از گفت و گو فوق العاده که شامل مهمانان 60، میزبان نمایندگان مجلس و طرفداران بزرگ و خوب پزشکی شخصی می شد، گفت و گو بین همه مردم آنجا بود. غذا هم بد نبود.

هورگان گفت: "این سال شگفت انگیز بوده است. و از همه شما اینجا و همچنین کسانی که نمی توانستند کمک کنند، به 12 ماه مشغول، سخت، اما بسیار ارزشمند کمک کرده اند.

"متاسفانه، سانتا مشغول باز کردن یک نمایشگاه در جایی در لاپلند بود و نمی توانست آن را انجام دهد. اما ما بعضی از غذاها را ترک کردیم

عضو هیئت تأییدیه Sirpa Pietkainen، یک مدافع قدیمی پزشکی شخصی بود. وی گفت: "برآوردن نیازهای بهداشتی در آینده در اتحادیه اروپا" حیاتی است و همچنین گروه کارشناسان در مورد شاخص پایداری آنها تبریک گفت.

این فهرست یک نظرسنجی منحصر به فرد از وضعیت فعلی سیستم های بهداشتی 28 در حال حاضر در اتحادیه اروپا ارائه می دهد و بر اساس بزرگترین مجموعه داده ها از نوع، منبع باز، تعاملی و تایید شده توسط یک هیئت مستقل از کارشناسان است.

ماریان هارکین MEPsaid: "این شاخص بینش قابل توجهی در مورد پایداری مراقبت های بهداشتی در سراسر اتحادیه اروپا فراهم می کند و هیئت کارشناسان شامل انجمن بیمار، کارشناسان سیاست، متخصصان مراقبت های بهداشتی و شرکت های داروسازی است. "

به عنوان یک نشانه به سال، این یک رویداد ایده آل بود، به خصوص در پشت یک کنفرانس سالانه دوم بسیار سالم در میلان و پیش از برگزاری هفتمین کنفرانس ریاست جمهوری سالانه EAPM در ماه آوریل است. در میان بین کمبود ماده Brexit در پایان ماه مارس، پس از انتخابات پارلمان اروپا و کمیسیون جدید.

بنابراین هیچ وقت به زودی هرگز ساکت نخواهیم شد.

در عین حال، کمی بر روی شاخص FutureProofing تمرکز کنید که مکالمه متمرکز بر آینده را که بر اساس واقعیت است و به اشتراک گذاری بهترین شیوه در بین متخصصان مراقبت های بهداشتی، رسانه ها، بیماران و عموم مردم در سراسر اتحادیه اروپا کمک می کند.

این شاخص شامل تجزیه و تحلیل عمیق وضعیت مراقبت در سراسر سفر بیمار برای یک بیماری خاص در هر سال است. ابتدا سرطان پستان است.

سعید هورگن: "شاخص سرطان پستان وضعیت مراقبت از بیماری را بررسی می کند، برای هر کشور یک نمره را نشان می دهد که نشان می دهد چگونه سیستم ها از پیشگیری و تشخیص، درمان، نتایج و بازماندگی، تمرکز بیمار و مراقبت تسکین دهنده حمایت می کنند.

هدف این است که بیش از حد تلاش برای پاسخ دادن به پرسش های چند ساله با همکاری با همکاران از سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی به منظور استفاده از یک تصویر کامل از آنچه که در حال حاضر اروپا می داند برای راندن گفتگو در مورد سیستم های مراقبت های بهداشتی که بیماران نیاز بعدی.

هورگان افزود: "پرسش هایی از قبیل کشورهای ثروتمند که همیشه سالم هستند، ابتدا به نوآوری ها دسترسی پیدا می کنند، آیا ارتباطی بین نسبت هزینه های بهداشت خصوصی با هزینه های عمومی و نتایج سلامت وجود دارد و ارتباط بین عمومی هزینه های بهداشتی در دوره های رکود و نتایج سلامتی؟

â € œAccess کلید است، در اینجا، همانطور که ما همیشه گفت، â € او اضافه شده است.

مهمانان شنیدند که سؤالات دیگر شامل ارتباط بین کشورها با سیستم بهداشت جهانی و پیامدهای سلامتی می باشد، آیا ارتباط بین کیفیت نظارت بر نیازهای بهداشتی جمعیت و عملکرد کلی سیستم وجود دارد، چه ارتباطی بین تفاوت ها در سلامت در سراسر جمعیت و نتایج کلی سلامت.

یک سوال فوق العاده مهم (هرچند که همه آنها مهم هستند) ارتباط بین تعداد دسترسی به برنامه های غربالگری و نرخ بقا است.

EAPM بخشی از پانل کارشناس در این پروژه در حال انجام است و دیدگاه اتحاد از این قرار است که این شاخص ها باید در همه زمینه های مهم بیماری، شامل سرطان ریه باشد. پایداری و دسترسی

Saul Tuula Helander از وزارت بهداشت فنلاند: "البته، این تنها یک راه برای در نظر گرفتن پایداری سیستم های مراقبت های بهداشتی است. جلسه پارلمان بررسی خواهد کرد که نتایج کلیدی را می توان از داده های موجود و چه اطلاعاتی در آینده برای ایجاد سیستم های بهداشتی مبتنی بر شواهد و مبتنی بر نتایج مورد نیاز است. "

لیدیا ماروف، مدیر گروه اروپایی سرطان اروپا از گروه بیمار، ائتلاف بیماران اروپایی سرطان گفت: «قابلیت پذیری یک مسئله وسیع است و یکی از چالش های اساسی برای سیستم های مراقبت های بهداشتی، مدیریت هزینه های دارو است - در حالیکه همچنین بر روی نوآوری قرار می گیرد. اروپا نیاز به استفاده منطقی از منابع دارد

بخشی از این فرآیند این است که جایی که امکان دارد بیمار را به هدف قرار دادن داروهای ارزانتر تبدیل کند، باید انجام شود. اما اگر یک بیمار نیاز به یک درمان مدرن تر داشته باشد، دسترسی باید با قیمت های مناسب ارائه شود که منعکس کننده ارزش افزوده و حجم در بازار است - با درمان های کم حجم، به طور طبیعی فراتر از قیمت بالاتر است.

بدست آوردن این تعادل درست، تضمین می کند که همه برنده شوند. شواهد موجود نشان می دهد که کشورهایی که به طور فعال مدیریت استفاده های منطقی دارند، هزینه های کمتری برای داروها به عنوان یک کل به دست می آورند و به همین علت بالقوه برای نوآوری هستند.

یکپارچه سازی نوآوری

این موضوعی است که در کنگره EAPM در میلان از ماه نوامبر 26-28 در عمق پوشش داده شد. کنگره تحت نام "پیشرو به عنوان یک: ادغام نوآوری به سیستم های بهداشت و درمان اروپا" کار می کرد و 100 ها از متخصصان برجسته در عرصه مراقبت های بهداشتی سریع حرکت می کرد.

توده های سیاست گذاران، تنظیم کننده های دولتی، بیماران، محققین، دانشگاه ها، متخصصین مراقبت های بهداشتی، روزنامه نگاران در آنجا به منظور در اختیار داشتن بینش برای عمل قرار گرفتند.

MEP Sirpa Pietkainen در پارلمان هفته گذشته گفت: "اگر پتانسیل پزشکی فردی درک شود، تغییرات در نحوه توسعه، تنظیم، ارزیابی و پاداش داروها ضروری است.

â € œ لازم است تا سیاست گذاران و پرداخت کنندگان متوجه شوند که سرمایه گذاری در حال حاضر در این درمان های پیشرفته و فن آوری، و همچنین در چارچوب تصمیم گیری قانونی و پرداخت کننده، یک پیش نیاز کلیدی برای دیدن درازمدت، مقرون به صرفه مزایای نتیجه بیمار و سیستم های مراقبت بهداشتی موثرتر می شود.

راه حل های پیشنهادی از مدل های هماهنگی و همکاری بهتر بین سهامداران و تصمیم گیرندگان در مراحل مختلف در محدوده نیم ساعت تا پیچیدگی تا پیچیدگی های قیمت گذاری، بازپرداخت و تأمین هزینه ها و همچنین فرم های موثر مدیریت بهره وری برای رسیدگی به پیچیدگی ذاتی شخصی سازی دارو.

نوآوری و انگیزه های آن برای سلامتی و ثروت در EU-28 فعلی حیاتی است (و بعد از برگزاری سال آینده در انگلستان، مهم تر خواهد بود). همچنین سرمایه گذاری را از خارج از اتحادیه اروپا تشویق می کند، که به وضوح خوب برای کسب و کار و شغل است.

چالش های مشابه، پیام های مشابه. و در اینجا یکی دیگر - تعطیلات خوشحال!

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *