#EAPM - تحقیقات در زمینه مراقبت های بهداشتی: حرکت به جلو بحث |

| ژانویه 11، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار بهداشت

تحقیقات در زمینه مراقبت های بهداشتی یک بحث مداوم است و اتحادیه اروپا برای پزشکی شخصی (EAPM) همیشه در این حوزه مهم سخن گفته است. دنیس هورگان، مدیر اجرایی EAPM، می نویسد.

موضوع وسیع و عناصر بسیاری آن موضوع مشارکت مداوم توسط اتحاد است و در جریان کنفرانس سالانه ریاست جمهوری 7th در بروکسل در ماه آوریل در 8-9 برجسته خواهد شد.

این رویداد، در دوران ریاست جمهوری رومانیایی اتحادیه اروپا، در پشت یک کنفرانس بسیار موفق که در انتهای 2018 در میلان برگزار شد و بسیاری از مسائل را تحت پوشش قرار داد.

EAPM خاطرنشان می کند که منفرد وبر، نامزد اصلی رهبران حزب اروپایی برای انتخابات آینده اروپا، اتحادیه اروپا خواستار همکاری در مورد آن شده است که او آن را "راهبرد بلند پروازانه در زمینه تحقیقات پزشکی" نامیده است.

این بخشی از بازتولید یک طرح اصلی برای مبارزه با سرطان بود که شامل او گفت که "نابودی فکر می کند که یک کشور تنها می تواند در مبارزه با این بیماری برنده شود."

Weber EPP اضافه کرد که متخصصان و محققان به او گفته اند که "اگر ما پول و منابع خود را ترکیب کنیم، در واقع می توانیم سرطان را درمان کنیم".

EAPM به تازگی مقاله ای در مورد کاندیدای سرب منتشر کرده است یا "Spitzer" شما می توانید آن را پیدا کنیدÂ اینجا را انتخاب کنید..

همانطور که وبر میگوید، هنگامی که به پژوهش در اروپا میآید، نیازی به مشارکت بیشتر وجود دارد. به عنوان مثال، اتحاد در نقش مؤسسه MEGA نقش مهمی ایفا کرد و این موضوع بحثی بود که در هفته جاری در انجمن نوآوری های تحقیقاتی برگزار شد (بیشتر از کارگاه زیر).

اتحاد ملی ژنوم اروپا (MEGA) تا کنون توسط کشورهای عضو 19 امضا شده است و پایه و اساس آن بر ضرورت اتحاد ائتلافی کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای همکاری در آوردن نوآوری در سیستم های مراقبت بهداشتی استوار است.

تا به امروز، در روش های گوناگون قانونی مانند مواردی که شامل آزمایشات بالینی، IVD ها و موارد دیگر است، چیزی از یک رویکرد جزئی در سراسر اروپا وجود دارد.

اروپا باید در هنگام نگاه کردن به چگونگی نوآوری در سیستم های مراقبت های بهداشتی، به ویژه زمانی که به قابلیت همکاری می رسد، توجه بیشتری داشته باشد، اما بسیاری از مناطق دیگر نیز وجود دارد.

در حقیقت سوالاتی نیز در این هفته درباره اثربخشی تنظیم مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی (GDPR) خواسته شده است؛ گیدو راسی، رئیس ادارۀ EMA، بسیاری از آنها را شگفت زده کرد و گفت که او مطمئن نیست که انقلاب دیجیتال و محیط نظارتی سازگار است.

او گفت، نیاز به وضوح â € œimmediatelyâ € در دو نقطه، با اشاره به استفاده از داده های ثانویه برای تحقیقات بهداشتی و پرسیدن که مسئول است اگر کسی موفق به شناسایی داده ها ناشناس با حسن نیت وجود دارد.

این ها معتبر هستند و EAPM نیز نگران است که کشورهای عضو می توانند مقررات GDPR را به شیوه های مختلف اعمال نمایند که بالاتر از هدف یک گروه از یک میلیون ژنوم اتحادیه اروپا، به این معنی است که "سبک" MEGA یک رویکرد واقعا همکاری کلید رفتن به جلو است.

کارگاه آموزشی STOA در زمینه تحقیقات بهداشتی

همانطور که ذکر شد، روز پنج شنبه 10 ژانویه کارگاه آموزشی توسط مجلس علمی و فناوری انتخابات پارلمان اروپا (STOA) را در مورد راه حل های نوآورانه برای تحقیق در زمینه مراقبت های بهداشتی برگزار کرد.

این بحث بر اساس یک اعلامیه حمایت شده توسط اتحادیه اروپا برای پزشکی شخصی ساخته شد.

انجمن جهانی سطح بالا در روز پنج شنبه (10 ژانویه) درباره ایده هایی در مورد ایجاد یک رویکرد جدید برای ارائه پزشکی دقيق تر در اروپا و در کنار آن مگی دی بلوک، وزیر بهداشت بلژیک و رئیس دپارتمان زناشویی دنیس لاکومب، اظهار داشت.

EORTC یک راننده کلیدی در جمع آوری بود و نقش اصلی را در گروه کاری EAPM در امور تنظیم مقررات دارد.

در این جلسه، MEP پول Rübig که معاون رئیس STOA است، با اشاره به این امر که داده ها نقش مهمی در مراقبت های بهداشتی دارند، به ویژه در شرایط مراقبت های بهداشتی مرزی، توپ را نورد می گذارد. استفاده از داده ها فرصتی برای نجات جان انسان ها و دانستن اینکه چه نوع داروها با هم کار می کنند، ارائه می دهد.

دیدگاه ریگی این است که ایجاد یک چارچوب جدید بین صنعت، بیماران، دولت ها و سایر ذینفعان می تواند وضعیت فعلی نسبتا مشکوک را کاهش دهد.

وزیر بهداشت بلژیک که قبلا در رویدادهای EAPM شرکت داشته است، گفت که میخواهد دسترسی به داروها را به همه بیماران در اسرع وقت ارائه دهد - اشاره به توافقنامه ای که در 2014 با صنعت داروسازی وارد شده است تا درمان های مرتبط با آن را در دسترس داشته باشد به بیماران در راه پایدار.

این کارگاه همچنین شنیده است که درمانهای ژنی قادر به بهبود حیات بیماران می باشند.

در مورد مفاهیم مدرن در زمینه مراقبت های بهداشتی در قرن 21st، شرکت کنندگان شنیده اند که داروهای نوآورانه جدید بسیار موثر هستند که براساس تعداد بسیار محدودی از بیماران تایید شده است اما در تعداد زیادی از بیماران برای دوره های طولانی بعد از آن.

داده های دنیای واقعی و شواهد لازم است.

برخی از چالش های پیش رو | |

این کارگاه شنیده می شود که از لحاظ چالش های فناوری های جدید در تحقیق و محیط اجتماعی، محققان این محدوده را عمدتا در زمینه راه حل های فناوری اطلاعات و ارتباطات داده ها و تفسیر داده ها قرار می دهند. این وضعیت برای محققان و همچنین برای کسانی که داروها را به بازار عرضه می کنند، با تأیید مجدد درمان و استفاده از برچسب های دیگر به چالش می کشد. این مسائل به ایجاد چالش برای قیمت گذاری، ارزیابی فناوری سلامت و دستورالعمل های جدید درمانی می پردازند.

آزمایشات نظارتی که سعی دارند سم زدن داروهای جدید را بطور قطع ضرورت داشته باشند، اما به عنوان ناقص، نقطه پایان اولیه آنها اغلب صرفا مواد مخدر هستند و بر اساس جمعیت بسیار انتخاب شده اند.

بازوی کنترل ممکن است در حقیقت واقعی عمل نباشد، که منجر به احتمال اعتبار خارجی ضعیف می شود که به اندازه کافی در خدمت روزافزون بیماران و پزشکان نیست. تحقیقات بالینی امروز به نظر می رسد جمعیت بهینه بیمار، ترکیبات و توالی های دارو و مدت زمان درمان، اما باید راهی پیدا کرد که مجددا مهندسی کنیم که چگونه با هم کار کنیم.

این کارگاه در مورد یک مطالعه EMA که نشان داد از داروهای سرطان 48 که بین 2009 و 2013 تایید شده بود، شنیده می شد، فقط بیش از یک سوم افزایش طول عمر نشان داد.

شرکت کنندگان گفتند که شکاف انتقادی که باید در سطوح اروپایی مورد توجه قرار گیرد، این است که بدانیم چگونه از تحقیقات متمرکز به مواد مخدر به تحقیقات مبتنی بر محور بیمار و محور، و نیز حصول اطمینان از منافع همه ذینفعان.

فدراسیون اروپایی صنایع و انجمن داروسازی (EFPIA) در این کارگاه حضور یافت و گفت که از این مانیفست، به ویژه ایده هایی در مورد چگونگی ایجاد فضای پژوهشی مشترک برای تغییر کیفیت، الهام گرفته شده است.

شرکت کنندگان گفتند برای ایجاد یک تغییر گام، نیاز به جمع آوری ذینفعانی است که با هم کار نمی کنند. حوزه سلامت منحصر به فرد است و منافع متقابل وجود دارد که ممکن است به همراه نیاز به حفظ تعادل بین دسترسی و نوآوری وجود داشته باشد.

یک کارگزاری خنثی بسیار مهم است و منجر به ایجاد طرح ابتکاری داروهای نوآورانه شد.

این کارگاه در مورد نیاز به تجزیه سیلوها در مراحل تکاملی و بین تحقیقات و مراقبت، با دو مورد نیاز به نزدیک شدن با هم، شنیده می شود.

همچنین، در روند توسعه و ثبت نام، عدم اطمینان وجود دارد. لازم است فضایی داشته باشیم که در آن بیماران و محققان بتوانند با درک چگونگی مقابله با این موارد، با یکدیگر هماهنگ شوند.

IMI پروژه ای با نام "اطلاعات کامل برای نتایج بهتر" دارد که هدف آن تعریف نتایجی است که در مرکز مبتنی بر بیمار قرار دارند، اما همچنین مربوط به بدن HTA، پزشکان و محققان است. این به اطلاعات مربوط به همه مناطق متکی است.

ژنومیک، تصویربرداری و طبقه بندی بیمار

این کارگاه شنیده است که توالی ژنوم برای هزینۀ هفت میلیون دلار، همان قیمت گران ترین خانه در لندن، در حال حاضر کمتر از یک بلیط فصل آرسنال است. بسیاری از مردم هم اکنون می توانند ژنوم های خود را دنبال کنند، اگر مایل باشند.

تغییرات بزرگی او نیز در تصویربرداری رخ داده است. استفاده از این فن آوری ها می تواند در تحقیق و تمرین پزشکی انجام شود، هر چند این دو زمینه کاملا متفاوت هستند. اما آنها از لحاظ طبقه بندی بیمار هم اهمیت دارند.

در عمل بالینی، طبقه بندی می تواند به تشخیص و پیش آگهی بهتر کمک کند، استفاده بهتر از داروها، از جمله در مورد پزشکی فردی، و با مسیرهای مراقبت ویژه ای که برای موارد فردی بهینه شده است.

در کشف طبی، طبقه بندی می تواند وضوح بیشتری در مورد اهداف درمانی در توسعه زودرس ایجاد کند و آزمایشات بالینی را ارزان تر و در مراحل II و III موفق تر کند.

کارگاه شنید که برای بهترین طبقه بندی، چهار ستون مورد نیاز است. اینها در مقیاس سنجش ژنوم، یک پایگاه حقوقی واضح برای دسترسی به اطلاعات مناسب و رویکرد بیماران، یک گروه مجازی بسیار بزرگ است، در صورت مطلوب با شناسایی مقیاس جمعیت، و نمایندگی هماهنگ از جنبه های کلیدی پرونده های بهداشت الکترونیکی (EHRs).

شرکت کنندگان متوجه شدند که اروپا دارای بزرگترین گروهی از پرونده های EHR در جهان است، با برخی از پیشرفته ترین برنامه های ژنتیک بالینی و جمعیت در سطح جهانی. اروپا یک میلیون پروژه ژنوم تشکیل دهنده، که MEGA شناخته شده بود، برجسته شد و کارگاه شنیده شد که هدف به آسانی قابل پیش بینی است.

داروهای متفرق و HTAÂ Â Â

این کارگاه شنیده می شود که داروهای بسیار نوآورانه و بالقوه درمانی نیازمند تعریف جدیدی از ارزش هستند. مدل های کسب و کار جدید نیز نیاز به بهبود همکاری بین مقامات صالح در سطح ملی و منطقه ای را بر عناصر کلیدی تصمیم گیری های مربوط به قیمت گذاری مواد مخدر رانندگی می کنند.

یک تغییر پارادایم در مسیری است که مراقبت های بهداشتی از درمان تا درمان بالینی و پیشگیری، از آناتومیک تا مولکولی، از تجویز دارو به تحویل درمان، از ریسک / سود به ارزش افزوده بالینی و از تایید تا دسترسی، تغییر می کند.

این تغییر همه نیاز به تغییرات در بخش پژوهشگران، توسعه دهندگان، بیماران و پزشکان خواهد داشت.

در همین حال، در ارزیابی فناوری سلامت، کارگاه شنیده می شود که برای سازمان های HTA مهم است که به بررسی بیماران پس از درمان بپردازیم و به همین دلیل داده های واقعی جهان حیاتی است.

به طور سنتی HTA اولیه برای ارزیابی مجوز بازار ارایه شده است، اما بعدا باید HTA نسبی یا کامل نیز وجود داشته باشد، نه تنها برای مقاصد بازپرداخت، بلکه همچنین برای حمایت مناسب از آن استفاده شود.

روش های جدید HTA برای حمایت از بین المللی شدن و برای انطباق با عصر جدید پزشکی شخصی مورد نیاز است.

بیماران Â Â Â

شرکت کنندگان شنیده اند که اگر مراقبت های بهداشتی برای پاسخگویی به نیازهای واقعی بیماران در زمینه توسعه دارو اقدام به کاهش خطر برای همه طرف ها می کند.

توسعه و دسترسی به دارو، یک فرایند متوالی است و دنباله ای به منظور تولید محصولات کارآمد به بازار است. این بهینه نیست و می تواند بهتر باشد، اما کار می کند. با این حال، بین دسترسی و شواهد وجود دارد، و سوال اساسی این است: "شواهد کافی به چه معناست؟

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *