#Brextension - انجمن حمل و نقل بار انگلستان از دولت می خواهد كه درخواست تمدید دوره انتقال انگلیس را بخواهد

| مارس 25، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

FTA ، گروه تجاری که نماینده بخش لجستیک است ، می گوید ، چالش های ایجاد شده توسط ویروس COVID-19 باعث می شود اجرای مؤثر هر قانون جدید در کوتاه مدت غیرممکن شود. در نتیجه ، صنعت خواستار فوریت دولت است که به دنبال تمدید دوره انتقال فعلی برای خروج از اتحادیه اروپا باشد ، و همچنین تعلیق سایر قوانین برنامه ریزی شده داخلی که بر بخش لجستیک تأثیر خواهد گذاشت.

"این مربوط به شایستگی نسبی Brexit نیست ، یا هرگونه معاملات تجاری که صنعت ما نیاز به اتخاذ آن دارد ،" توضیح می دهد: الیزابت دو جونگ ، مدیر سیاست گذاری در FTA. این موارد صرفاً و ساده است بنابراین مشاغل مورد نظر دست نخورده نگه داشتن زنجیره تأمین بریتانیا می تواند در موارد جدی که همه گیر COVID-19 در صنعت قرار داده است ، تمرکز کنید.

og € og لجستیک با چالش های بی سابقه ای روبرو است ، هم از نظر حفظ اقتصاد انگلیس ، كالاهای مورد نیاز خود را برای كاركردن ، و هم چنین مقابله با افزایش اختلال در سطح كاركنان ناشی از بیماری و خودزنی و نگرانی از زنده ماندن مشاغل آنها اولویت اول ما همیشه ارائه خدمات به مشتریان است و صرفاً ظرفیت کافی برای برنامه ریزی تغییرات اساسی ساختاری مورد نیاز برای اجرای موفقیت آمیز خروج از اتحادیه اروپا و همچنین بیشماری از سایر تغییرات برنامه ریزی شده در افق وجود ندارد. و همچنین مقابله با فشارهای بی سابقه ای که ناشی از COVID-19 است.

علاوه بر درخواست تمدید برای دوره انتقال Brexit, FTA همچنین از وزیران خواسته است كه اجرای برنامه های دیگر را كه در کوتاه مدت تحت تأثیر عملگرهای لجستیک تأثیر خواهد گذاشت ، متوقف كنند.  این شامل گسترش منطقه كم انتشار در لندن برای HGV ها و استاندارد مستقیم دید در لندن است. اکتبر امسال و همچنین شروع مناطق دیگر هوای پاک در سراسر کشور ، در مناطقی از جمله بیرمنگام و لیدز.

ll € thisهمه این قانون جدید و ترتیبات تجاری جدید ، در شرایط عادی نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارند. - اما واضح است که آنها می توانند در زمانی که ما کاملاً متعهد به غلبه بر چالش هایی هستیم که COVID-19 انجام می دهند ، تغییرات اساسی را به بخش ما وارد کنند. presents € œ علاوه بر مشکلات اداری ، عملی و مالی که توسط بخش ما تجربه می شود ، علاوه بر مشکلات اداری ، عملی و مالی که توسط بخش ما نیز تجربه شده است ، بدون شک همه گیر تحت تأثیر تجهیزات ، فناوری و وسایل نقلیه جدید در ماه های آینده تأثیر چشمگیری خواهد داشت ، و همچنین توانایی صنعت در استخدام و آموزش کارمندان جدید. »چالش سازگاری با ترتیبات تجاری جدید با اتحادیه اروپا را اضافه کنید - که هنوز رسمی نشده اند و اوضاع این است که تدارکات را تحت تأثیر قرار دهد. و فشارهای غیر ضروری

- لجستیک یک صنعت منعطف است ، اما چنین تغییر مهمی نمی تواند یک شبه اتفاق بیفتد ، و به راحتی نمی توان برنامه ریزی و تحویل مقررات جدید را در حال حاضر در درون سیستم دانست. COVID-19 یک وضعیت اضطراری یک بار در طول زندگی ایجاد کرده است که نیاز به توجه کامل کل بخش دارد - "افزودن مجموعه ای از قوانین جدید باعث می شود فشار ناگفته و ناخواسته ای روی زنجیره تأمین که قبلاً کشیده شده است ، وارد کند." صنعت ما به حمایت دولت احتیاج دارد ، نه اینکه توسط آن شکسته شود. â €

تدارکات کارآمد برای تجارت در انگلستان بسیار مؤثر است ، و تأثیر مستقیمی بر بیش از هفت میلیون نفر شاغل در ساخت ، فروش و جابجایی کالاها دارد. »با استفاده از Brexit ، فناوری جدید و سایر نیروهای مخرب در تغییر کالاها حرکت می کنند. across در سراسر مرزها و از طریق زنجیره تأمین ، Â تدارکات هرگز برای UK plc مهم نبوده است. FTA یکی از بزرگترین گروههای تجاری در انگلستان است که از تدارکات ایمن و کارآمد حمایت می کند. ما تنها گروه تجاری در انگلستان هستیم که نمایندگی کلیه لجستیک را در اختیار داریم ، با اعضای صنایع راهداری ، ریلی ، دریایی و هوایی و همچنین خریداران خدمات حمل و نقل مانند خرده فروشان و تولیدکننده هایی که مشاغل آنها به حرکت کارآمد کالا وابسته است. .

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *