اتحادیه اروپا به شهروندان نزدیکتر است - کمیسیون این سال را راه اندازی می کند #AltieroSpinelliPrizeForOutreach

| ژوئیه 19، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیسیون اروپا امروز (19 جولای) نسخه 2019 از یک مسابقه در اتحادیه اروپا را برای جایزه Altiero Spinelli برای Outreach راه اندازی کرد.

این جایزه به کارهای برجسته ای است که دانش و درک شناسی شهروندان اتحادیه اروپا را بهبود می بخشد. نسخه امسال بر جوانان و فعالیت هایی است که باعث تقویت مشارکت مدنی و انعطاف پذیری در برابر اطلاعات غلط می شود.

این برنامه به برنامه های نوآورانه آموزشی، کمپین های اطلاعاتی و ارتباطی در اتحادیه اروپا، پروژه های همکاریی که مشارکت جوانان در روند دموکراتیک را ترویج می دهد، و همچنین فعالیت هایی که جوانان را قادر می سازد تا منافع اتحادیه اروپا را تجربه کنند، اهدا خواهد شد.

آموزش، فرهنگ، ورزش و جوانان کمیسر تیبور Navracsics (تصویر) گفت: "حضور مردم در انتخابات اخیر در انتخابات یازدهم، نشان از علاقه مندی آنها به اتحادیه اروپا است. جوانان می خواهند مسئولیت پروژه اروپا را بگیرند. جایزه Altiero Spinelli برای حمایت از کسانی که فرصت های جوان شهروندان را برای انجام این کار به ارمغان می آورد. پروژه های بزرگی وجود دارد که شایسته آن هستند، و من امیدوارم که بسیاری از افراد و سازمان ها برای این جایزه اعطا کنند

جایزه Altiero Spinelli برای کمپاین به شانزده پروژه در سال جاری اختصاص خواهد یافت. مسابقه برای شهروندان اتحادیه اروپا و سازمان های غیر دولتی در اتحادیه اروپا باز است. مهلت برای برنامه های کاربردی 29 اکتبر 2019 در 17h CET است. مراسم اهدای جایزه در بهار 2020 برگزار می شود. این جایزه برای اولین بار در 2017 جایزه شده است. این جایزه یک طرح پارلمان اروپا است که توسط کمیسیون اروپا اجرا شده است.

اطلاعات بیشتر در دسترس است اینجا را انتخاب کنید..

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *