بریتانیا مشاوران #Climate از پیشرفت دولت دست کشیدند و خواستار اقدام فوری شدند

| ژوئیه 11، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

بریتانیا موفق به تنظیم سیاست های کافی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی نشده است و باید به طور فوری برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به منظور دستیابی به هدف جدید خالص خود، اقدام کند. گزارش مشاوران آب و هوا در این کشور روز چهارشنبه (10 جولای) می نویسد سوزانا تودیال.

گزارش کمیته تغییرات اقلیمی (CCC) پس از آنکه انگلیس در ماه گذشته در ماه گذشته به عنوان اولین کشور G7 برای اتخاذ یک قانون بلند پروازانه برای رسیدن به خالص صفر انتشار توسط 2050 شد، تبدیل شد.

این گزارش گفت که فقدان سیاست ها به این معنی است که کشور در حال تلاش برای رسیدن به هدف قدیمی خود برای کاهش انتشار گاز دی اکسید کربن و سایر گازهای گلخانه ای توسط 80٪ در مقایسه با 1990 توسط 2050 است.

"هنوز هم فکر نمی کنم که عظمت این کار هنوز در حال غرق شدن است." کریستار استارک، مدیر اجرایی CCC در مصاحبه با رویترز گفت: این (هدف خالص صفر) باید لنزهایی باشد که از طریق آن دولت همه نواحی دیگر را می بیند.

او گفت که بریتانیا یک پنجره ماهانه 12-18 را پیش از کنفرانس سالانه کنفرانس بین المللی بین المللی که امیدوار است میزبان باشد، در اختیار قرار می دهد تا سیاست هایی را برای ایجاد واقعیت و اطمینان از اعتبار این کشور در این رویداد فراهم کند.

CCC، که مستقل از دولت است، توسط جان گومر، وزیر محیط زیست سابق بریتانیا، اداره می شود و شامل کارشناسان و کارشناسان علمی می شود.

استارک می گوید که بریتانیا باید برنامه های خود را برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای از حمل و نقل و فاز کردن اتومبیل های بنزین و دیزلی جدید با 2030 یا 2035 بجای هدف 2040 فعلی توسعه دهد.

هواداران محیط زیست همچنین از تصمیم بریتانیا برای بازگشت یک باند سوم در فرودگاه لندن هیترورو انتقاد کرده اند که احتمالا باعث افزایش انتشار گازهای هوا در بخش حمل و نقل کشور خواهد شد.

هنگامی که او هدف خالص صفر را اعلام کرد، ترزا می گوید نخست وزیر ترکیه می گوید کشور رهبر جهانی در مقابله با تغییرات آب و هوایی بوده و میزان تولید گازهای گلخانه ای خود را نیز کاهش داده و رشد اقتصادی را نیز مشاهده کرده است.

انتشار گازهای گلخانه ای بریتانیا از 43.5 به دلیل 1990 به دلیل افزایش سریع انرژی های تجدید پذیر مانند باد و خورشید و حرکت به سمت جلوگیری از کارخانه های زغال سنگ آلوده کاهش یافته است.

CCC، با این حال، گفت که دولت بسیار کندی برای توسعه فن آوری برای جذب، ذخیره و استفاده از انتشار دی اکسید کربن، عقب مانده توسعه مزارع باد در دریای سرخ، و انجام آزمایشات بزرگ در زمینه استفاده از هیدروژن کم کربن شکست خورده است.

این اقدام در بخش مسکن و بخش کشاورزی نیز عقب مانده است، در حالیکه نرخ کاشت درختان در انگلستان هر سال کمتر از 5,000 هکتار است که از آن زمان به عنوان آرزو در 2013 پذیرفته شده است.

بر اساس قانون تغییر آب و هوا، بریتانیا باید پیشنهادات خود را در مورد چگونگی دستیابی به اهداف اقلیمی خود، که در بودجه 5 ساله کربن تعیین شده است، تهیه کند.

CCC اعلام کرد که سیاست های دولت برای مقابله با بودجه های کربن چهارم (2023-2027) و پنجم (2028-2032) که در زیر هدف قدیمی قرار دارند، ناکافی هستند.

GRAPHIC: مسیر بریتانیا برای انتشار خالص خالص - کمیته تغییرات اقلیمی 2019 گزارش پیشرفت

این سیاره در حال حاضر شاهد اثرات تغییرات آب و هوایی است و بریتانیا نیز به اندازه کافی برای اطمینان از آماده بودن برای مقابله با تأثیرات آن مانند افزایش سطح دریا، سیل و آب و هوای شدیدتر عمل نکرده است.

â € œClimate تغییر سازگاری چالش تعریف برای هر دولت است، اما تنها شواهد محدودی از دولت فعلی بریتانیا آن را به اندازه کافی جدی بودن وجود دارد، گزارش این است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *