#CapitalMarketsUnion - قوانین جدیدی که به شرکت ها دسترسی آسان تر به بازارهای سرمایه می دهند، به کاربرد می انجامد

| ژوئیه 19، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

شرکت های اتحادیه اروپا که نیاز به جمع آوری پول در بازارهای سرمایه دارند، به لطف قوانین جدید که در روز یکشنبه (21 جولای) به بهره برداری می رسند، رشد و سرمایه گذاری را آسان تر می کنند و این یک گام به جلو برای سرمایه اتحادیه بازارهایÂ (CMU).

بر اساس قوانین جدید اتحادیه اروپا، انواع مختلفی از صادرکنندگان، مانند مؤسسات کوچک و متوسط ​​و غیر انتفاعی، از عهدهی تولید پروندههای طولانی و گرانقیمت معاف هستند، در حالی که اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاران تمام اطلاعاتی را که نیاز دارند، دارند. این پرونده ها زمانی مورد نیاز است که اوراق بهادار برای عموم مردم ارائه شود یا به بازار تجاری مجوز اعطا شود، اما به لحاظ هزینه و زمان برای شرکت ها، به ویژه شرکت های کوچک، بسیار دشوار است.

این قوانین جدید، معیارهای بازرسی برای پروانه ها و مراحل تأیید پروانه را هماهنگ می کند. آنها همچنین یک دسته جدید از پرونده های کوچک برای SMEs ایجاد می کنند تا بتوانند به راحتی منابع مالی لازم برای نوآوری، رشد و ایجاد شغل را دریافت کنند. این مرحله نشانگر یک نقطه عطف مهم دیگر برای اجرای CMU است که هدف آن سرمایه گذاران ابزار برای تصمیم گیری بهتر و آگاهانه تر برای سرمایه گذاری در سراسر اتحادیه اروپا است.

در نهایت، تنظیم مقررات با هدف ایجاد یک کتابنامه واحد که تضمین اجرای پیوسته در سراسر اتحادیه اروپا است. همانطور که از 21 ژوئیه 2019 استفاده می شود، این دستورالعمل (پروانه 2003 / 71 / EC) جایگزین و لغو می شود. اعمال منتخب آن جزئیات بیشتری از قوانین جدید را مشخص می کند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *