#FashionAcceleratorWorkshop کارائیب طراحان را برای صادرات آماده می کند

| نوامبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

طراحان مد منطقه ای که در برنامه pt2 شتاب دهنده مد کارائیب شرکت کرده بودند ، چیزی جز تمجید از تمرینات شدید دریافت نکردند.

آنها نظرات خود را در جشنواره بین المللی مد به تازگی (IFF) ، که در هیلتون باربادوس توچال برگزار شد ، به اشتراک گذاشتند ، جایی که آنها نقشه هایی را برای گرفتن باند به نمایش گذاشتند.

این کارگاه توسط آژانس توسعه صادرات کارائیب و با همکاری اتحادیه اروپا و مرکز بازار کارائیب برگزار و پیگیری اولیه بود کارگاه شتاب دهنده در ماه مه 2019 برگزار شد. این کار توسط ساندرا کار ، یکی از پیشگامان آکادمی مد و طراحی کارائیب در دانشگاه ترینیداد و توباگو تسهیل شد. او همچنین با مارک های جهانی ، کالوین کلاین و والنتینو همکاری داشته است.

شانزده طراح از باربادوس ، هائیتی ، جامائیکا ، سنت وینسنت و گرنادینها و ترینیداد و توباگو شرکت کردند. این کارگاه دو هفته ای متمرکز بر توسعه برند و پالایش محصولات طراحان برای بازار صادرات بود. طراحان ملزم به همکاری و ایجاد یک مجموعه برای حضور در نمایشگاه IFF بودند. پیش از اجرای باند ، طراحان بازخوردها و انتقادهایی را از متخصصان صنعت مد دریافت کردند. شریفه مردوک ، بنیانگذار و صاحب نمایشگاه های آزادی؛ اویگی تئودور ، بنیانگذار the سیرک بروکلین؛ دانیل کوپر ، تأثیرگذار مد و Channing Hargrove ، نویسنده مد پالایشگاه 29.

کارلا گیتنز باربادیایی و موزائیک موسی جامائیکایی ، ستاره های واقعیت سابق برنامه تلویزیونی Mission Catwalk ، خطی را به نام های مایسون دو لوری و موسی تولید کردند. طبق گفته های کارلا: این شیک درجه یک و دارای ذات کلوچه ای است که می تواند خانمها را از سال 18 تا 35 متناسب کند. €

در طی دو هفته ، آنها در مورد تخته های خلقی ، رنگ ، پارچه و تکنیک های بین المللی اتمام آشنا شدند. آنها با توصیف این برنامه به عنوان "همه دست خوش" ، آنها همچنین الگوهای را برش داده ، بسته بندی های برند را خیاطی کرده و ایجاد کردند.

موسی معتقد است که این آموزش به هدف خود برای صادر کردن قطعات نسخه محدود از نام تجاری شخصی خود ، House of Fenell ، در سراسر مشترک المنافع کمک خواهد کرد. - برای Carla ، شتاب دهنده مد تأیید کرد که اگر می خواست نام تجاری خود را "Killuh Piecesâ" بگذارد. جهانی ، او نیاز به ایجاد یک تیم دارد.

a € a من چند ترفند یاد گرفتم. این کارگاه به من کمک کرد تا برند خود را با رعایت استانداردهای بین المللی در به پایان رساندن و ایجاد طرح هایی برای مشتریان شخصی و خریداران مراکز خرده فروشی به دست آورم. اما مهمترین چیزی که آموخته ام این است که اگر قصد دارید به بازار بین المللی بروید ، نمی توانید همه کارها را انجام دهید. Â برای 2020 من به دنبال تولید مقیاس های کوچک هستم و قطعاً به تیم احتیاج دارم.

دیوید آندره طراح هائیتی گفت اگرچه وی سالها در این صنعت فعالیت داشته است ، اما با اشتیاق به شرکت در برنامه شتاب دهنده مد کارائیب گفت: بله. او معتقد بود که همیشه چیز جدیدی برای یادگیری وجود دارد و کارگاه را به نمایش تلویزیونی ، Project Runway تشبیه کرده است. "ما مشتی از طراحان بودیم که با همدیگر را نمی شناختند ، و ما مجبور شدیم ایده هایی را برای ساخت یک مجموعه به اشتراک بگذاریم ، بنابراین از نظر آنچه آموخته ایم بسیار سودآور بود."

دیوید کار را به عنوان یک زن با استعداد و با قلبی بزرگ توصیف کرد و از آنجا که وی چندین سرنخ از لباس های پوشاک را برای بازارهای بین المللی برداشت. وی از صادرات کارائیب برای ادامه حمایت از مد منطقه ای تشکر کرد. وی افزود: صادرات کارائیب به افتتاح بازارهای جدید برای خطوط آماده و پوشیدنی و رفت و آمد مکرر خود کمک کرد.

طراح مد وینسان ، Kimon Baptiste-St. Rose of Kimmysticclo ، با اشاره به برنامه شتاب دهنده مد کارائیب به عنوان یک œ € bo هر دو بوت تابناک شدید دو هفته € . با تأکید بر اینکه او از این تجربه به طرز چشمگیری برخوردار شد ، توضیح داد: ââبه من کمک کرد تا در مورد مراحل مورد نیاز آگاه باشم. صادرات آماده شود. من در سراسر کارائیب می فروشم ، اما می خواهم نام تجاری من بین المللی باشد. با تشکر از صادرات کارائیب ، او تأکید بیشتری برای کمک به طراحان منطقه برای یافتن امکانات تولید برای تولید در مقیاس کوچک داشت.

طراح Laurette Pierre که به لباس و لوازم جانبی عروس مشهور است ، توسط Invest SVG ، آژانس تبلیغاتی سرمایه گذاری سنت وینسنت و گرنادینها به برنامه دعوت شد. لاوریت که انتظار انجام یک مجموعه کامل و آموختن چنین طیف گسترده ای از امور را نداشت ، تصدیق کرد که این کارگاه بسیار جالب و ارزشمند است.

everything من می خواهم همه چیزهایی که یاد گرفته ام را بگیرم و آن را برای کارهایم اعمال کنم. من از مربی و چیزهایی که واقعاً نمی دانستم چیزهای زیادی آموختم. کار سختی است به خصوص در مورد اتمام محصول زیرا زمان زیادی می برد اما ارزش آن را داشت. او گفت: "من از این تجربه لذت بردم ، بسیار آموزشی بود."

Laurette با آلیسا گودارد باربیایی همکاری کرد تا یک مجموعه نیمه اتفاقی ساخت یافته و در عین حال شیک را تولید کند. آلیسا ، صاحب لباس و طرح های کامبریا ، فاش کرد که اولین بار بود که با طراح دیگری همکاری نزدیکی داشت اما گفت شریک زندگی او سرگرم کننده است.

آلیسا ، که آرزو دارد لباس برای فیلم بسازد ، در حین کار در آگاهی از شتاب دهنده مد اطلاعات کسب کرد 4th CARIFORUM اتحادیه تجاری و تجاری اتحادیه اروپا در آلمان. وی پس از اتمام جلسه دو هفته ای ، گفت: «بسیار آموزنده بود ، اما با توجه به اینکه این بازه زمانی کوتاهتر از هر زمانی بود که من قبلاً باید با آن کار کنم ، دشوار بود. اما من چیزهای زیادی یاد گرفتم ، خانم کار معلم شگفت انگیز است. من عمدتاً تکنیک های ساخت و ساز را آموخته ام که قبلاً آنها را نمی دانستم و این به کمک گرفتن لباس هایم به یک استاندارد بین المللی کمک می کند ، چیزی که برای من بسیار مهم بود.

درباره کارائیب صادرات

صادرات کارائیب یک سازمان توسعه و صادرات منطقه ای و ارتقاء تجارت و سرمایه گذاری انجمن کشورهای کارائیب (CARIFORUM) است که هم اکنون برنامه بخش خصوصی منطقه ای (RPSDP) را که توسط اتحادیه اروپا تهیه می شود ، تحت حمایت 11 اجرا می کند.th صندوق توسعه اروپا (EDF) ماموریت صادرات کارائیب، افزایش رقابت کشورهای کارائیب با ارائه خدمات توسعه صادرات کالای معدنی و ارتقاء خدمات بازرگانی و سرمایه گذاری از طریق اجرای برنامه های موثر و اتحاد استراتژیک است.

اطلاعات بیشتر در مورد صادرات کارائیب را می توان در اینجا یافت

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *