# کروناویروس - استانداردهای هماهنگ شده برای تجهیزات پزشکی برای پاسخگویی به نیازهای فوری

| مارس 25، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

دیروز (24 مارس) ، کمیسیون تصمیمی در مورد استانداردهای هماهنگ اتخاذ کرد که به تولید کنندگان امکان می دهد دستگاه هایی با عملکرد بالا برای محافظت از بیماران ، متخصصان مراقبت های بهداشتی و به طور کلی شهروندان در بازار قرار دهند. استانداردها یک روش ارزیابی سریع تر و ارزان تر تطابق را تسهیل می کنند. استانداردهای اصلاح شده هماهنگ شده نقش مهمی در بیماری همه گیر کروناویروس فعلی دارد زیرا آنها به دستگاههای مهم مانند ماسک صورت پزشکی ، درپوش های جراحی ، لباس و لباس ، لباس ضد عفونی کننده ، عقیم سازی مربوط می شوند.

کمیسر بهداشت ، استلا کیاریاکیدس گفت: ââ a mustœ in our our our against the the با تدابیری که امروز اتخاذ می کنیم ، ورود تجهیزات ایمن و تجهیزات پزشکی ضروری مانند ماسک ، لباس و کت و شلوار را در بازار اتحادیه اروپا تسریع می کنیم. این تجهیزات برای متخصصان بهداشت و درمان ما اساسی است - زنان و مردان شجاع و مقاومت در خط مقدم - برای نجات جان خود.

پس از اجرای این برنامه ، استفاده از این استانداردها به تولید کنندگان وسایل پزشکی و سایر بهره برداران اقتصادی درگیر این امکان را می دهد تا با در نظر گرفتن به روزترین راه حلهای فنی ، الزامات بهداشتی و ایمنی قوانین اتحادیه اروپا را رعایت کنند. این استانداردها ، هنگامی که در ژورنال رسمی اتحادیه اروپا ذکر شده است ، سازگاری دستگاه ها با الزامات سه بخشنامه مربوط به دستگاه های پزشکی را اعطا می کنند.

اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین در AÂ در دسترس است اطلاعیه مطبوعاتی.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *