# کورناویروس - توجه داشته باشید که شکاف: خرد شدن لوله لندن وزیر علیه شهردار است

| مارس 25، 2020 | 0 نظرات

By کمک مهمان

وزیر بهداشت انگلیس و شهردار لندن در روز سه شنبه (24 مارس) اختلاف نظر داشتند که آیا سیستم حمل و نقل شهر می تواند خدمات بیشتری را اجرا کند زیرا مسافران با وجود مسافرت بر روی واگن های بسته بندی شده علیرغم هشدارها مبنی بر جدا نگه داشتن برای کنترل گسترش. ویروس کرونا، ویلیام جیمز و اندی بروس را بنویسید

لندن بیشترین موارد کروناویروس از هر منطقه در انگلیس را مشاهده کرده است و مسافران پس از کاهش دولت محلی این شهر ، تعداد قطارها را مجبور به حمله به خدمات دیگر می کنند.

وزیر بهداشت ، مته هنکوک گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که سیستم حمل و نقل باید خدمات کمتری داشته باشد.

وی در یک کنفرانس خبری گفت: "ما باید قطارهای بیشتری در قطار داشته باشیم." œâœ دلیل خوبی در اطلاعاتی که من دیده ام وجود ندارد که سطح فعلی تهیه لوله باید به اندازه آنها باشد.

حمل و نقل برای لندن ، که دارای شبکه لوله است ، به مردم توصیه کرده است که سفر نکنند مگر اینکه سفرشان ضروری باشد و خدمات را قطع کرده است زیرا به کارگران گفته می شود در خانه بمانند. اما هزاران کارمند مراقبت های بهداشتی و دیگران هنوز برای دستیابی به کار به سیستم زیرزمینی تکیه می کنند.

صدیق خان ، شهردار لندن گفت: افزودن خدمات لوله بیشتر تقریباً غیرممکن است زیرا بسیاری از رانندگان و کارمندان در مرخصی بیمار بوده اند و یا مجبور به انزوا شده اند.

وی گفت: "ما نمی توانیم خدمات بیشتری از آنچه که در حال حاضر هستیم انجام دهیم."

در اوایل ، خان گفت که پلیس ممکن است در میان هشدارها مبنی بر ده‌ها هزار نفر از هشدارها برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی ، مسافران را با استفاده از لوله انجام دهد.

خان گفت که پلیس می تواند برای بررسی مسافرهای شخصی و اطمینان از واجد شرایط بودن آنها به عنوان کارگران اصلی با دلیل موجه برای استفاده از شبکه حمل و نقل استفاده شود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *