# کورناویروس - پارلمان انگلستان قرار است حداقل برای چهار هفته تعطیل شود

| مارس 25، 2020 | 0 نظرات

By کمک مهمان

مجلس انگلیس قرار است حداقل چهار هفته از امروز (25 مارس) نشستن را به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای کند کردن شیوع تاج ویروس متوقف کند. می نویسد کایلی MacLellan.

قرار بود مجلس از تعطیلات عید پاک برای سه هفته عید پاک از 31 مارس بگذرد ، اما موافقت نامه روز چهارشنبه پیشنهاد می کند که یک هفته زودتر شروع شود ، زیرا با افزایش نگرانی از اینکه سیاستمداران و کارمندان با ادامه کار در معرض خطر قرار گیرند ، آغاز می شود. آنجا.

این بازدید قبلاً به روی بازدید کنندگان بسته شده بود و تعداد قانونگذاران مجاز در مجلس عوام را کاهش می داد تا به آنها اجازه دهد طبق دستورالعمل های دوری اجتماعی ، فاصله بیشتری را در این مکان بنشینند.

سخنگوی مجلس عوام ، لیندسی هویل نیز روز دوشنبه گفت: هر آراء صورت گرفته می تواند برای جلوگیری از روند معمول که می تواند صدها تن از نمایندگان مجلس را در یک اتاق باریک دور هم جمع کند ، تطبیق دهد.

در حكم ارائه شده توسط رهبر مجلس عوام ، یعقوب ریس-مگ ، آمده است: "این مجلس ، با ظهور امروز ، تا سه شنبه 21 آوریل 2020 به تعویق می افتد."

رابرت جنریک وزیر مسکن گفت که در حالی که بیشتر قانونگذاران می خواستند مجلس برای ادامه نظارت دولت به نشستن خود ادامه دهد ، اما همچنین محافظت از کارمندان که در آنجا کار می کنند نیز مهم بود.

وی به تلویزیون بی بی سی گفت: "من مطمئن هستم که پارلمان پس از تعطیلات عید پاک باز خواهد گشت و فکر می کنم واقعاً مهم است ، هر چقدر که این بحران عمیق و جدی باشد ، مجلس به نوعی کار خود را ادامه دهد."

اتاق عالی ، مجلس اعیان ، روز چهارشنبه تصویب قانون اضطراری را به مقامات قدرتمند برای مقابله با شیوع رواج کوروی ویروس تصویب می کند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *