#EIB از گزارش در مورد بودجه توسعه اروپا استقبال می کند

| اکتبر 9، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

ورنر هوایر ، رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا ، از انتشار گزارش توسط گروه خردمندان در مورد معماری مالی اروپا برای توسعه استقبال کرده و تأیید کرده است که چگونه پیشنهادات برای یک بانک اروپایی برای توسعه پایدار می تواند به شکاف های سرمایه گذاری سیستماتیک مشخص شده توسط این گزارش بپردازد.

Invest € œ بانک سرمایه گذاری اروپا از گزارش گروه خردمندان استقبال می کند. این تأیید کننده نقش مهمی است که گروه EIB در اجرای سیاست های اتحادیه اروپا در خارج از اتحادیه ایفا می کند. این گزارش این واقعیت را تأکید می کند که ایجاد یک شرکت تابعه توسعه در EIB از نظر سیاسی و اقتصادی عملی ترین گزینه برای پرداختن به شکاف های سیستمی در معماری تأمین مالی توسعه اروپا است. »گفت: ورنر هوایر ، رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا.

پیشنهاد EIB برای یک شرکت تابعه ویژه توسعه مالی

گزارش جدید سه گزینه را برای ساده تر کردن فعالیت های مالی توسعه اتحادیه اروپا در خارج از اروپا و تقویت پشتیبانی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار توصیه می کند.

now ما اکنون باید در ارائه نتایج به سرعت تمرکز کنیم. به همین دلیل است که EIB یک شرکت فرعی اختصاصی برای توسعه EIB برای تقویت مجموعه نهادی اتحادیه اروپا ، بانک اروپایی توسعه پایدار (EBSD) پیشنهاد کرده است. EBSD به عنوان یک ساختار اختصاصی ، می تواند با مشارکت جدی تر کمیسیون اروپا ، EEAS ، پارلمان اروپا ، کشورهای عضو و مؤسسات ملی تبلیغاتی و آژانس های توسعه ، تمرکز توسعه EIB را تقویت کند. رئیس جمهور هوایر افزود: آنچه ما پیشنهاد می کنیم یک رویکرد مدولار است ، EBSD را به عنوان یک ساختار اختصاصی در EIB ارائه می دهد ، که می تواند مزایای فوری و قابل مشاهده را بدون منابع مالی اضافی قابل توجهی ارائه دهد.

در ماههای اخیر ، EIB پیشنهادات مفصلی را برای یک شرکت تابعه ویژه تأمین مالی ، بانک اروپایی توسعه پایدار ، ارائه داده است. این هدف برای تقویت تمرکز توسعه EIB ، استفاده از منابع موجود و افزایش تعامل با ذینفعان سیاست توسعه اتحادیه اروپا است.

بحث و گفتگو با فرمانداران EIB و هیئت مدیره در روزهای آینده

رئیس جمهور هوایر در مورد نتایج گزارش و پیشنهادهای جدید بانک مرکزی اروپا برای توسعه پایدار با وزرای دارایی اروپا ، فرمانداران EIB ، در لوکزامبورگ در اواخر این هفته و هیئت مدیره EIB در هفته آینده بحث خواهد کرد.

گزارش توسط گروه افراد خردمند

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *