دانشمند بودجه اتحادیه اروپا در بین برندگان #NobelPrize در # فیزیولوژی یا # پزشکی

| اکتبر 9، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

این کمیسیون مفتخر است اعلام کند که یکی از برندگان جایزه نوبل امسال ، سر پیتر جی. راتکلیف ، بودجه اتحادیه اروپا را برای پروژه های تحقیقاتی خود دریافت کرده است. به همراه ویلیام جی. کارین جونیور و گرگ L. سمنه ، سر پیتر جی. راتکلیف به دلیل کشفیات خود در مورد چگونگی احساس و انطباق سلولها با در دسترس بودن اکسیژن ، جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی را برای 2019 دریافت کرده است. این اکتشافات ، راههای جدیدی را برای مقابله با کم خونی ، سرطان و سایر بیماری ها هموار می کند.

کارلوس مویداس ، کمیسر تحقیق ، علوم و نوآوری گفت: "من ویلیام جی. کارین جونیور ، سر پیتر جی. راتکلیف و گرگ ال. سمنزا را به خاطر موفقیتشان تبریک می گویم. Â با افتخار می گویم که بودجه اتحادیه اروپا از یكی از برندگان جایزه نوبل امسال حمایت كرده است تا بینشی در مورد چگونگی سازگاری سلول ها با تغییرات در سطح اکسیژن ، كه این مهم برای مبارزه با تعداد زیادی از بیماری های پیش روی جامعه ما است ، پشتیبانی كند.

نماینده دانشگاه آکسفورد ، سر پیتر جی. راتکلیف در بودجه اتحادیه اروپا شرکت کرد EUROXY این پروژه ، که آبشارهای سنجش اکسیژن را برای معالجه سرطانهای جدید هدف قرار داده بود.  این پروژه مشترک ، که مبلغ N8 from از برنامه چهارم چارچوب علوم و تحقیقات اتحادیه اروپا (FP6) دریافت کرده ، بر شناسایی مسیرهای سازگار سلولهای سرطانی و مختل کردن آن تمرکز دارد. چنین مکانیسم هایی به عنوان راهی برای ریشه کن کردن سرطان. »در 2008 ، به سر پیتر جی. راتکلیف کمک مالی پیشرفته €3 میلیون نفر از شورای تحقیقات اروپا به همراه کریستوفر جی شفیلد برای یک پروژه اهدا شد که موفق به ارائه خصوصیات ساختاری و شیمیایی دقیق آنزیم های هیدروکسیلاز انسانی و همچنین منجر به توسعه مهار کننده های این آنزیم ها شده است.

تعدیل نحوه پاسخ سلول ها به هیپوکسی می تواند در آینده از بیماری درمانی در بیماری ایسکمیک و سرطان استفاده کند. اطلاعات بیشتر در دسترس است آنلاین.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *