#EUFacilityForRefugees در #Turkey - ⬬5.6 میلیارد از ⬬6 میلیارد در حال حاضر اختصاص داده شده در حمایت از پناهندگان

| ژوئیه 19، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیسیون اروپا امروز (19 جولای) مجموعه مقررات جدیدی را به ارزش ⬬1.41 میلیارد دلار تصویب کرد که از حمایت اتحادیه اروپا از پناهندگان و جوامع میزبان در ترکیه حمایت کرد.

این برنامه ها بر حوزه های بهداشت، حفاظت، حمایت اجتماعی و اقتصادی و زیرساخت های شهری تمرکز خواهد کرد. اقدامات جدید بخشی از بخش دوم تسهیلات برای پناهندگان در ترکیه است، که مجموع مبلغی را که از 5.6bn خارج از ⬬6bn از 2016 اختصاص داده شده است، به دست می دهد، با این حال تعادل باقی مانده در طول تابستان اختصاص یافته است.

یوهانس هاون، کمیسیون اروپا و سیاست های همبستگی و گفتگوهای گسترده، گفت: "با استفاده از این وجوه جدید، اتحادیه اروپا همچنان به تعهد خود برای حمایت از ترکیه در میزبانی بزرگترین گروه پناهندگان در جهان ادامه می دهد. کمک ما بر خدمات بهداشتی و حفاظتی پناهندگان تمرکز خواهد کرد و از طریق حمایت اجتماعی و اقتصادی، انعطاف پذیری و اعتماد به نفس پناهندگان و جوامع میزبان را افزایش خواهد داد. علاوه بر این، از زیرساخت های شهری در ولایات با تعداد زیاد پناهندگان حمایت خواهیم کرد

اقدامات جدید کمک به پشتیبانی بلندمدت و کمک توسعه کمک می کند، به عنوان ترکیبی از موافقت نامه ها با همکاران و وزارتخانه های مربوطه ترکیه. قراردادها باید توسط پایان 2020 امضا شوند و اقدامات باید تا اواسط 2025 تکمیل شود. یکی از ویژگی های ویژه تخصیص مالی امروز این است که هدف آن تضمین پایداری فعالیت های تسهیل شده تسهیلات است، که منعکس کننده نیاز به حمایت پایدار برای پذیرش پناهندگان، اعتماد به نفس و ادغام فراتر از تسهیلات اتحادیه اروپا است.

اطلاعات بیشتر در وب سایت موجود است تسهیلات اتحادیه اروپا برای پناهندگان در ترکیهÂ و در اطلاعیه مطبوعاتی.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *