کمیسیون اروپا از ارزیابی مثبت در مورد نحوه مدیریت #EUBudget استقبال می کند

| اکتبر 9، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

در آخرین گزارش خود در مورد مدیریت بودجه اتحادیه اروپا ، دیوان محاسبات اروپا - "حسابرس مستقل از هزینه های اتحادیه اروپا" تأیید کرد که کمیسیون یونکر به طور قابل توجهی نحوه اداره بودجه اتحادیه اروپا را بهبود بخشیده است. حسابرسان یک حساب بهداشتی سالانه برای 12 به حساب های اتحادیه اروپا دادندthسال متوالی و یک نظر واجد شرایط در مورد پرداخت های 2018 برای سومین سال متوالی. این یک ارزیابی عالی از تلاشهای هدفمند کمیسیون یونکر است تا اطمینان حاصل کند که هر یورو از بودجه اتحادیه اروپا مطابق با قوانین صرف می شود و برای شهروندان ما ارزش افزوده ایجاد می کند.

کمیسر بودجه و منابع انسانی گونتر ا. اتیینگر گفت: â € - کمیسیون اروپا سخت تلاش می کند تا مطمئن شود که هر یورو از بودجه اتحادیه اروپا به نفع شهروندان ما هزینه می شود و ارزش افزوده اتحادیه اروپا را ایجاد می کند. ما اطمینان حاصل می کنیم که قوانین کاملاً رعایت شده و خطاها به حداقل ممکن کاهش می یابد. ما خوشحالیم که تلاشهای ما ثمربخش بوده و حسابرسان مستقل ما بار دیگر تأیید کرده اند که ما کار خوبی انجام داده ایم. â €

کشورهای عضو اتحادیه اروپا - شرکای مهمی در مدیریت بودجه اتحادیه اروپا دارند

این کمیسیون مسئولیت اجرای بودجه اتحادیه اروپا را به همراه شرکای مختلفی بر عهده دارد - این برنامه حدود 75٪ از هزینه های اتحادیه اروپا را به طور مشترک با کشورهای عضو اتحادیه اروپا مدیریت می کند. آنها نقش مهمی در مناطقی مانند انسجام و کشاورزی دارند ، جایی که بیشتر بودجه از طریق مقامات مدیریت ملی و منطقه ای منتقل می شود. کمیسیون درمورد مدیریت خوب و مؤثر بودجه قواعد سختگیری دارد. ما با کشورهای عضو همکاری می کنیم تا تضمین کنیم که بودجه مطابق با این قوانین هزینه می شود و هر یورو از بودجه اتحادیه اروپا به جایی می رسد که بیشترین میزان لازم را داشته باشد.

اوتینگر افزود: از طریق سیاست اتحاد اتحادیه اروپا و سیاست مشترک کشاورزی ما توانایی خود را در ارائه نتایج خوب ثابت کرده است. در عین حال ، انسجام و توسعه روستایی به دلیل بسیاری از بازیگران درگیر چالش برانگیز برای مدیریت است. کمیسیون به کشورهای عضو و مقامات مختلف مدیریت کمک می کند تا در صورت لزوم بهتر عمل کنند. تلاش های ما تاکنون نشان می دهد که ما در مسیر صحیح قرار داریم ، ما به کار خود در همان جهت ادامه خواهیم داد. â €

بیشترین سود از هر یورو

اطمینان از اینكه هر یورو از بودجه اتحادیه اروپا بهترین نتیجه را در حوزه های سیاست به دست می آورد از اهمیت كلیدی برای كمسیون برخوردار است. - به همین دلیل ما تلاشهای زیادی را انجام داده ایم تا مطمئن شویم كه بودجه اتحادیه اروپا فقط در یك خط صرف نمی شود با قوانین اما همچنین پروژه هایی را برای پرداختن به چالش های سراسر اتحادیه اروپا تأمین می کند و برای تعداد زیادی از مردم تفاوت ایجاد می کند. به عنوان مثال ، در زمینه تحقیق ، به لطف بزرگترین برنامه بودجه تحقیق و نوآوری در جهان تأمین مالی جهان ، Horizon 2020 ، اتحادیه اروپا بیش از محققان 300,000 پشتیبانی می کند ، از جمله از دیروز برندگان جایزه نوبل و نوآوران. هنگامی که صحبت از حفاظت از مرزها و مدیریت مهاجرت می شود - منطقه ای که دارای اهمیت اساسی برای شهروندان اتحادیه اروپا است - از زمان 18 ، ابتکارهای تأمین مالی اتحادیه اروپا به نجات تقریبا 2015 در مدیترانه کمک کرده و منجر به کاهش 760,000٪ در ورود به کشور شده است. 92 در مقایسه با اوج بحران مهاجرت در 2018.

تمرکز روی ارزش افزوده اتحادیه اروپا نیز در قلب پیشنهاد کمیسیون برای بودجه بلند مدت برای 2021-2027 است. این هدف به دنبال تعیین اهداف واضح تر و تمرکز بیشتر بر عملکرد است. هدف این است که نظارت و اندازه گیری نتایج آسانتر و ایجاد تغییرات در صورت لزوم آسانتر شود. انتظار می رود که این روش بیشتر هزینه های بودجه اتحادیه اروپا را بهبود بخشد.

قوانینی ساده تر برای افزایش اثربخشی بودجه اتحادیه اروپا

در سالهای اخیر ، کمیسیون برای ساده تر کردن قوانینی که در آن بودجه اتحادیه اروپا هزینه می شود ، کار کرده است ، زیرا قوانین ساده تر به معنای دستیابی آسان تر به صندوق ها و خطاهای مدیریتی کمتر است.

بازپرداخت وجوه اتحادیه اروپا هزینه نشده است

کمیسیون به عنوان مدیر بودجه اتحادیه اروپا می خواهد اطمینان حاصل كند كه پس از بسته شدن یك برنامه و انجام همه كنترل ها ، خطر باقی مانده برای بودجه اتحادیه اروپا زیر 2٪ است - سطحی كه دیوان به عنوان مادی در نظر گرفته است.

برای این منظور ، کمیسیون نظارت بر اجرای بودجه اتحادیه اروپا بر روی زمین است. اگر مشخص شود که کشورهای عضو یا ذینفعان نهایی به طور نادرست پول اتحادیه اروپا را خرج می کنند ، کمیسیون ممکن است وجوه را برای حمایت از بودجه اتحادیه اروپا بازیابی کند. در 2018 ، کمیسیون تخمین می زند که پس از چنین اصلاحات و بهبودی ، خطر باقی مانده خطا برای بودجه اتحادیه اروپا زیر 1 است.

زمینه

انتشار گزارش سالانه دیوان محاسبات اروپا "روند تخلیه" سالانه بودجه اتحادیه اروپا را آغاز می کند. برای آماده سازی زمینه برای این روند ، در ژوئیه 2019 کمیسیون اطلاعات مربوط به درآمد ، هزینه ، مدیریت بودجه و عملکرد اتحادیه اروپا را در گزارش های گزارشگری مالی و پاسخگویی یکپارچه منتشر کرد. این گزارش تأیید می کند که بودجه اتحادیه اروپا در 2018 نتایج مشخصی را ارائه داده ، به دستیابی به اولویت های سیاسی اتحادیه اروپا ، ایجاد ارزش افزوده برای شهروندان اتحادیه اروپا کمک کرده است و مطابق با قوانین اتحادیه اروپا هزینه شده است.

میزان تخمینی خطا ، میزان کلاهبرداری ، ناکارآمدی یا ضایعات نیست. این صرفاً تخمینی از پولی است که باوجود عدم رعایت قوانین خاص از بودجه اتحادیه اروپا پرداخت شده است.

اطلاعات بیشتر

–Â Â برگه اطلاعات - ویژگی های اصلی اجرای بودجه 2018 اتحادیه اروپا

–Â Â گزارش سالیانه مدیریت و عملکرد 2018

–Â Â گزارشگری مالی و پاسخگویی یکپارچه

–Â Â پیشنهاد کمیسیون در مورد چارچوب مالی چند ساله بعدی

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *