سربازان اكسرایی بریتانیا برای محافظت از ملكه و اجتناب از بحران قانون اساسی در ردیف بركسیت، وعده داده اند

| ژوئیه 10، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

جان مینور، نخست وزیر سابق بریتانیا (در تصویر) روز چهارشنبه (10 جولای)، روز چهارشنبه (XNUMX جولای)، قول داد که برای متوقف کردن بورسی جانسون، همکار حزب خود از توقف مجلس و جلوگیری از ملکه به بحران قانون اساسی برای ارائه برشیت بدون قرارداد، نوشتن اندرو MacAskill بهÂ و Â کیت هولتون.

جانسون علاقه مند است که برنده انتخابات رهبری محافظه کارانه شود و به همین دلیل نخست وزیر بعدی تبدیل شده است، حاضر به رد کردن مجلس نیست که مجلس را متوقف کند و یا مجبور کند که انگلیس از اکتبر 31 از اتحادیه اروپا خارج کند - با یا بدون معامله.

این امر می تواند یک بحران قانون اساسی را در یکی از قدیمی ترین و پایدار ترین دموکراسی های دنیا تحریک نماید؛ چرا که پارلمان مخالف خروج نادیده گرفته شده است، و بدون معامله انتقال به منظور تسکین اختلاف اقتصادی از خروج از بلوک.

در حالی که اساسا نخست وزیر برای تصمیم گیری است، Major، یکی از مخالفان Brexit که برای انتقاد از حزب خود در مورد این موضوع خسته شده است، گفت که این امر نیاز به رعایت ملکه دارد.

وی در گفت و گو با رادیو بی بی سی گفت: "برای بستن مجلس، نخست وزیر باید مجلس او را ملکه بخواند و از مجوز او درخواست کند." اگر نخست وزیرش درخواست این مجوز را بپرسد، تقریبا غیر قابل تصور است که ملکه کاری جز انجام دادن آن انجام نخواهد داد.

"او سپس در میان اختلافات قانون اساسی است که هیچ سیاستمدار جدی نباید ملکه را در وسط قرار دهد. اگر این اتفاق افتاد، یک صف از افرادی وجود دارد که به دنبال بررسی قضایی هستند. من برای یکی آماده میشوم و به دنبال بررسی قضایی هستم. »

جانسون متهم به ریاکاری برای حمایت از Brexit برای تأمین قدرت بیشتر برای مجلس بریتانیا شد، و تنها پیشنهاد داد که قانونگذاران را کنار بگذارد، زمانی که مناسب او بود.

او گفت که پارلمان از زمان پادشاه چارلز در جنگ داخلی انگلیس متوقف نشده است. چارلز در نهایت اعدام شد، در 1649.

Major گفت، "ایده فروپاشی مجلس کاملا و کاملا غیر قابل قبول است از هر پارلمان بریتانیا یا دموکرات.

یک سخنگوی جانسون بلافاصله به درخواست درخواست نظر پاسخ نداد. Major از هانت رقیب جانسون برای رهبری حمایت می کند اما گفت که او در ظرفیت شخصی صحبت می کند.

سوال در مورد تعلیق مجلس در یک جلسه تلویزیونی بین وزیر خارجه جانسون و هانت در روز سه شنبه مطرح شد.

در حالی که هانت به طور قطعی آن را رد کرد، جانسون گفت که او نمی خواهد چیزی را از میز بیرون بکشد.

رای گیری در پارلمان نشان داده است که اکثریت قانونگذاران علیه عدم تقارن Brexit به دلیل نگرانی ها مبنی بر این که زنجیره های عرضه را خراب می کنند و تجارت را آسیب می رساند، مخالفت می کنند.

در روز چهارشنبه، استرلینگ نزدیک به پایین ترین سطح خود برای بیش از دو سال گذشته معاملات کرد، زیرا نتایج بهتر از انتظارات در اقتصاد به اندازه کافی برای برطرف کردن ترس های رو به رشد برداشتن قرارداد برکه نیست.

در روز سه شنبه، قانونگذاران بطور محدودی اقداماتی را تصویب کردند که می تواند برای نخست وزیر بعدی مجبور شود که مجلس را متوقف کند.

سخنگوی مجلس نمایندگان جان برکوف گفته است که نخست وزیر بعدی نمی تواند مجلس را کنار بگذارد و افزود: "پارلمان از مرحله مرکز تصمیم گیری در این مورد مهم تخلیه نخواهد شد .â €

Major گفت که خطر وجود دارد که بریتانیا آماده نخواهد بود برای ترک اتحادیه اروپا در ماه اکتبر، و جانسون فاقد کیفیت رهبری. او به دنبال گرند های حزب دیگر در مورد سوال از اینکه آیا شهردار سابق لندن برای بالاترین مقام مناسب بود یا نه.

â € œ رهبران ملی در ابتدا به منافع کشور نگاه first - نه برای منافع خود، â € او گفت.

عمده فروش 1990-1997 خود را از طریق اختلافات محافظه کارانه نسبت به اروپا مضطرب کرد و بریتانیا را در 1992 به طور ناگهانی از مکانیسم نرخ ارز اروپایی، سلف پول واحد، دید.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *