جلسات شنیده های #Commissioners جدید طراحی شده در 14 نوامبرÂ برگزار می شود

| نوامبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کنفرانس روسای جمهور (رئیس پارلمان اروپا و رهبران گروه های سیاسی) روز جمعه (8 نوامبر) تصمیم گرفتند که جلسات رسیدگی به سه کمیسر جدید تعیین شده در 14 نوامبر برگزار می شود.

زمان دقیق به شرح زیر است:

  • Oliver Várhelyi (مجارستان) ، Neigbourhood و Enlargement ، از 8h-11h در اتاق JAN 4Q2
  • Adina-Ioana Vălean (رومانی) ، حمل و نقل ، از 13h-16h در اتاق Jan 4Q2
  • تیری برتون (فرانسه) ، بازار داخلی ، از 13h-16h در اتاق Jan 2Q2

بررسی اظهارنامه منافع مالی توسط کمیته امور حقوقی

کمیته امور حقوقی مجلس برای ارزیابی اظهارنامه های منافع مالی کاندیداها در 12 نوامبر برگزار می شود.

تأیید کمیته امور حقوقی مبنی بر عدم وجود تضاد منافع یک شرط اساسی برای برگزاری جلسه دادرسی در کمیته مربوطه مربوط به سیاست است.

سؤالات و پاسخهای نوشتاری

مهلت پاسخگویی به سؤالات کتبی خطاب به کاندیداها توسط کمیته های مربوطه ، پایان کار 12 در ماه نوامبر است. ترجمه ها روز بعد از ظهر در دسترس خواهند بود.

ساختار جلسات

هر جلسه دادرسی سه ساعت طول می کشد. منصوب کمیساریا یک بیانیه مقدماتی دقیقه 15 ارائه می دهد ، که سؤالات نمایندگان مجلس در پی خواهد بود. در کل سؤالات 25 وجود خواهد داشت: یک دقیقه در هر سؤال ، به دنبال یک پاسخ از طرف کمیساریا و یک سؤال پیگیری احتمالی از طرف نماینده مجلس.

ارزیابی

جلسات رسیدگی به دنبال جلساتی خواهد بود که در آن صندلی و نمایندگان گروه (هماهنگ کننده) کمیته ها عملکرد کمیسیون های تعیین شده را ارزیابی می کنند. جزئیات بیشتر در مورد روند ارزیابی را می توان یافت اینجا را انتخاب کنید. و در آیین دادرسی.

سپس کنفرانس صندلی های کمیته نتیجه شنیده ها را در عصر 14 نوامبر ارزیابی می کند و نتیجه گیری های خود را به کنفرانس روسای جمهور ارسال می کند. مورد دوم ارزیابی نهایی را انجام می دهد و تصمیم خواهد گرفت که آیا جلسات جلسه در جلسه خود در 21 نوامبر را تعطیل خواهیم کرد یا خیر.

رأی عمومی در ماه نوامبر 27

کمیسیون کامل باید با اکثریت ساده آراء ارائه شده در مجامع ، با فراخوان انتخاب شود. این رأی گیری در 27 نوامبر برگزار می شود

پیش از رأی ، رئیس جمهور منتخب كمسیون ، اورسولا فون دره لیین قرار است كل كلسیونرها و برنامه های خود را به طور كامل ارائه كند. بیانیه وی با یک بحث و گفتگو دنبال خواهد شد.

خدمات سمعی و بصری و شبکه وب

همه دادرسی ها عمومی است و به صورت زنده قابل پیگیری است. می توانید آنها را در EP Live تماشا کنید اینجا را انتخاب کنید..

مرکز چندرسانه ای مجلس ارائه فیلم های با کیفیت HD ، عکس با وضوح بالا و مواد صوتی (گروه بندی شده با شنیدن در "بسته های رسانه ای")

فیلم های با کیفیت HD را می توان در عرض چند دقیقه 30 از زمان شروع جلسات بارگیری کرد (تکرار مستقیم) و مجموعه ای از عکس های با کیفیت بالا برای بارگیری در دسترس خواهد بود.

یک منطقه کار رسانه ای جدید (passerelle Karamanlis) با اتصال برای پخش مستقیم از طریق وسیله شخصی شما در دسترس است. باید به کلیه درخواستهای مربوط به یک نقطه رسیدگی شود avplanning@europarl.europa.eu

در پشت هر اتاق جایی وجود خواهد داشت که یک سیگنال پخش زنده در آنجا برای خدمه و عکاسان دوربین استفاده شود.

اتاق جلسات و اتاقهای گوش دادن

آخرین ردیف در اتاقهایی که جلسات دادرسی در آن برگزار می شود برای رسانه ها محفوظ است. با این حال ، صندلی ها را نمی توان از قبل به صورت جداگانه رزرو کرد و در داخل اتاق به صورت اولیه و درجه یک به آنها نسبت داده می شود. به روزنامه نگاران اکیداً توصیه می شود زمان مناسبی برسند ، زیرا با شروع جلسه رسیدگی ، مکانها را نمی توان تضمین کرد. از کسانی که مایل به ترک اتاق قبل از پایان جلسه هستند نیز دعوت می شوند از طریق خروجی عقب آرام این کار را انجام دهند.

در صورت عدم وجود فضای کافی در خود اتاق ، دو اتاق گوش شنوایی برای دنبال کردن شنوایی ها روی صفحه های بزرگ در دسترس خواهند بود. موارد زیر عبارتند از: JAN 4Q1 (برای شنیدن Adina-Ioana Vălean) و JAN 6Q2 (برای جلسات دادرسی های الیور ورهلی و تیری برتون)

اعتباربخشی و دسترسی

در طول جلسات ، اعتباربخشی خاصی لازم نیست. روزنامه نگاران دارای نشان بین المللی یا نشان سالانه تحویل شده توسط پارلمان می توانند مثل همیشه وارد محوطه مجلس شوند.

كسانی كه نشان ندارند باید درخواست كنند كه اعتبار كوتاه مدت را از طریق نمایندگان مجلس بخواهند وب سایت ثبت نام، و نشان های آنها را در دفتر اعتبارنامه مطبوعاتی PHS-1C029 در بروکسل جمع آوری کنید (ساختمان پاول هنری اسپاک ، روئه وایرتز ، ورودی مطبوعات).

دفتر اعتبار سنجی از 8h30-17h45 از دوشنبه تا پنجشنبه باز است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *