نحوه افزایش #GreenInvestment در اتحادیه اروپا

| اکتبر 9، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

انرژی تجدید پذیر © Mikel Martinez De Osaba / 123RF / اتحادیه اروپا - EP
اتحادیه اروپا مایل است پروژه های سازگار با محیط زیست را تحت فشار قرار دهد Â © Mikel Martinez De Osaba / 123RF / اتحادیه اروپا - EPÂ

انتقال به یک اقتصاد کمتر آلوده نیاز به سرمایه گذاری چشمگیر دارد. اتحادیه اروپا با توجه به عدم وجود بودجه عمومی می خواهد پول های بیشتری را به خود جلب کند.

سرمایه گذاری های اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا به حدود نیاز دارد میلیارد دلاریÂ یک سال سرمایه گذاری اضافی در بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر به ... کاهش انتشار کربنÂ 40٪ توسط 2030. برای دستیابی به آن حتی بیشتر نیز لازم است بی طرفی کربن توسط 2050.

برخی از سرمایه گذاری در پروژه های آب و هوا و محیط زیست از بودجه اتحادیه اروپا تأمین می شود. به عنوان مثال ، درباره 20٪budget از بودجه 2019 از €165.8bn مربوط به مقابله با تغییرات آب و هوا است. پارلمان اروپا می خواهد این سهم از بودجه را به آن افزایش دهد 30٪.

چگونه اتحادیه اروپا سرمایه گذاری سبز خصوصی را جذب می کند؟

پول عمومی برای میزان سرمایه گذاری سبز موردنیاز کافی نیست ، به همین دلیل اتحادیه اروپا برای جذب سرمایه گذاری خصوصی تلاش می کند. میلیارد ها قبلاً از طریق بسیج شده اند صندوق اروپایی برای سرمایه گذاری های استراتژیکÂ و Â اروپا سرمایه گذاری بانکloans (EIB) وام و سهم پولی که برای پروژه های اقلیمی اختصاص داده شده استÂ افزایش دادن.

EIBâ €  s نقش در تأمین مالی مناسب برای آب و هوا پروژه ها افزایش یافته است در او سخنرانی - گفتار در ماه ژوئیه در پارلمان ،  اورسولا فون دره لاین ، رئیس جمهور آینده کمیسیون اروپا ، گفت که او می خواهد پیشنهادات با تبدیل بخش هایی از EIB به بانک اقلیم اروپا ، آن را بیشتر کنید. نحوه جذب EIB بیشتر در پروژه های سبز خواهد بود بحث کردیم توسط نمایندگان مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه 9 اکتبر.

پارلمان و شورا همچنین در مورد قوانین جدید در مورد بحث می کنند سرمایه گذاری پایدارÂ این به عنوان راهنمایی برای سرمایه گذاران ، مشاغل و سیاست گذاران در مورد فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری های سبز در نظر گرفته خواهد شد.

یافتن پست های بیشتر

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *