# هوآوی اتهامات وب سایت اجلاس 2019 توسط مشاور فنی ترامپ را رد کرد

| نوامبر 7، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

مایکل کراسیوس ، رئیس ارشد فناوری ایالات متحده ، مشاور برتر فناوری اطلاعات در مورد دولت ترامپ ، در سخنرانی با مخاطبان وب سایت اجلاس 2019 در لیسبون پنجشنبه (نوامبر 7) مستقیماً هدف شرکت مخابرات چین و چین قرار گرفت. وی ادعا کرد که هر دو تهدیدی نه تنها برای امنیت شبکه های 5G بلکه ارزشهای آزاد و نوآوری محور بازار است. هواوی قاطعانه این ادعاها را رد می کند.

در پاسخ a spokes سخنگوی هواوی گفت:

œâœ ما امروز در اجلاس وب در لیسبون ادعاهای دروغین علیه هواوی را مایکل کراتسیوس ، مدیر ارشد فناوری رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ ، کاملاً رد کردیم. آقای Kratsios با بیان کردن هوآوی ، تعدادی از اتهامات را که ریاکارانه و آشکارا نادرست بودند ، تکرار کرد.

1) هواوی یک شرکت خصوصی 100٪ است که منحصراً متعلق به کارمندان خود است.

2) هواوی داده ها را در دفتر مرکزی اتحادیه آفریقا در آدیس آبابا ، اتیوپی کنترل نکرد. راه حل های ارائه شده به AU توسط کارکنان IT سازمان کنترل و مدیریت می شدند و هواوی هیچ دسترسی به داده های AU نداشت.

رهبران اتحادیه اروپا ادعاهای مبنی بر اینکه هوآوی در هرگونه نقض امنیت سایبری درگیر بوده است را رد کردند. - علاوه بر این ادعاهای دروغین مشابه در یک دادرسی اخیر در لیتوانی ، جایی که دادگاه آنها را به عنوان "ادعاهای غیرقابل اثبات" توصیف کرد ، رد شد. (لینک: Â https://www.huawei.com/en/facts/voices-of-huawei/court-orders-lithuanian-news-outlet-to-retract-false-statements-on-huawei

3) امنیت سایبری و محافظت از حریم خصوصی اولویت های اصلی هواوی است. در تاریخ سال 32 هیچ موردی از تجهیزات هوآوی در نقض جدی امنیت سایبری وجود نداشته است.

برخلاف آنچه آقای كراتسیوس می گوید آنچه دولت فعلی آمریكا انجام می دهد توهین به ارزش های اصلی اروپاست و باعث كاهش اروپا در آرمان خود برای تبدیل شدن به قطب جهانی نوآوری خواهد شد.

بیشتر بیاموزید اینجا. € œ

https://huawei.eu/press-release/statement-following-remarks-us-cto-michael-kratsios

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *