تلاش های بین ادیان برای مقابله با # آنتیسمیتیسم ، زنوفوبیا - #WorldJewishCongress رئیس جمهور برای سخنرانی در دانشگاه کاتولیک

| نوامبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

رئیس جمهور کنگره یهود جهانی ، رونالد س. لودری ، در کنفرانسی که توسط WJC در مورد برادری بشر برگزار شده است ، سخنرانی کرد: یک تأمل درمورد یهودیان برای همزیستی مشترک ، جمعه (8 نوامبر) در دانشگاه پورگونیک گرگوریای رم. Â رئیس شورای پادشاهی برای گفتگوی بین دینی ، و پدر نونو دا سیلوا گونسالس SJ ، رئیس دانشگاه پاپی گریگوریان نیز در این کنفرانس اظهاراتی خواهند کرد.

ابتکار عمل برای این کنفرانس به دنبال امضای سند برادری بشر برای صلح جهانی و زندگی مشترک توسط پاپ فرانسیس و شیخ احمدÂ التائب ، امام بزرگ الازهر ، در فوریه 2019 در ابوظبی ، که قابل مشاهده است اینجا را انتخاب کنید..

recent € rise افزایش اخیر تحریک و خشونت علیه یهودیان و اعضای دیگر جوامع مذهبی و اقلیت ها برای ما تأکید می کند که گفتگوی و همکاری بین ادیان ضروری در پیشرفت چشم انداز ما نسبت به جهانی آرامش بخش تر و امن تر برای همه مردم است. WJC رئیس جمهور لودر گفت ، پیش از کنفرانس.

â € œ من از روابطی که من بسیار خوشبختانه با نمایندگان کلیسای کاتولیک ساخته ام ، قدردانی می کنم ، رئیس در میان آنها پاپ فرانسیس و کاردینال ایوسو ، و صمیمانه تحسین می کنم از تلاشهایی که روزانه انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که همزیستی یک دست یافتنی باقی می ماند هدف ، او ادامه داد. ntâœisisisisemitismism and x problemsophob xob are are problems problems problems facing facing. این موانعی است که باید با هم مقابله و غلبه کنیم

شرکت کنندگان در این کنفرانس نمایندگان روحانیت کاتولیک ، اعضای جوامع یهودی و جنبش های جوانان یهودی و مربیان دانشگاه ها و دانشکده های غیرمجاز اضافی را شامل می شوند.

درباره کنگره جهانی یهود

La کنگره جهانی یهود (WJC) یک سازمان بین المللی است که جوامع یهودی در کشورهای 100 را به دولت ها ، مجالس و سازمان های بین المللی ارائه می دهد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *