#Ireland - لئو وارادکار نامزد فیلیپ هوگان برای دوره دوم به عنوان کمیسیون ایرلند

| ژوئیه 10، 2019 | 0 نظرات

By کاترین Feore

فیل هوگان، معاون کشاورزی و توسعه روستایی از کمیسیون اروپا، از نمایشگاه کشاورزی پاریس بازدید کرد.

Leo Varadkar، ایرلندی Taoiseach، قصد دارد نامزد فیلیپ هوگان برای مدت کوتاهی به عنوان عضو ایرلند کمیسیون اروپا تأیید کند. فیل هاگن به عنوان کمیسیون اروپا برای کشاورزی و توسعه روستایی در کمیسیون فعلی کار می کرد و به عنوان یک متولی مذاکره کننده و سازنده ماهر شناخته می شود.

امروز سخنگوی Taoiseach گفت که Hogan نیز به عنوان یک صدای بسیار مهم در Brexit محسوب می شود و اطمینان حاصل می کند که همکارانش درک خوبی از تاثیر منفی بالقوه ای که خروج انگلیس در ایرلند به وجود خواهد آورد، است.

هوگان توسط کشاورزان گوشت گاو ایرلندی برای نقش او در مذاکره در مورد توافقنامه تجاری Mercosur با اتحادیه اروپا مورد انتقاد قرار گرفته است. چهار کشور Mercosur - برزیل، آرژانتین، اروگوئه و پاراگوئه - تولید گوشت بزرگ هستند. امروز، کشاورزان گوشت گاو ایرلند در لاینستر مجلس (صندلی پارلمان ایرلند) برای محافظت از این معامله حرکت کردند و چاه های خود را در دروازه های پارلمان گذاشتند و اظهار داشتند که دیگر لازم نیست.

به گفته انجمن جوایز ایرلند (IFA)، جو هالی، پارلمان ایرلند پس از آنکه پیش از آن به آن رسید، مخالفت خواهد کرد. توافقنامه تجارت آزاد یک "توافق مخلوط" است که نیاز به تصویب توسط هر دولت در اتحادیه اروپا خواهد بود. در برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، به ویژه بلژیک، تصویب نیاز به رضایت پارلمان های منطقه ای خواهد داشت.

IFA درمورد مركزور با استانداردهای اتحادیه اروپا مواجه است، با اشاره به برزیل می گوید: گاوهای برزیلی برچسب گذاری نشده اند، هیچ پایگاه اطلاعاتی و هیچ ردیابی وجود ندارد. وی همچنین ادعا کرد که هورمون ها و سایر مولکول های رشد به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

گروه های سبز همچنین نگرانی های مربوط به تخریب محیط زیست را مطرح کرده اند. جنگل های بارانی آمازون همچنان به میزان قابل ملاحظه ای تخریب می شوند تا راه را برای گاو گاو بسازند. نگرانی های دیگری وجود دارد که فراتر از بخش گوشت گاو است، مانند بروز بالا سالمونلا در مرغ.

هوگان دارای پس زمینه کشاورزی است و به نیاز جامعه کشاورزی توجه خاصی نشده است. در ماه های اخیر، او یک بسته کمک برای کشاورزان گوشت گاو ایرلندی را به رسمیت شناختن چالش های قابل توجهی که در این بخش بوجود آورده بود، ناشی از آشفتگی بازار که عمدتا مربوط به Brexit بود، تأمین کرد. مشخص نیست که کدام نمونه ای ایرلندی بر آن متمرکز شده است، اما تصور می شود که هوگان علاقه مند به صرفه جویی در کشاورزی یا انتقال به تجارت باشد، منطقه ای که وی قبلا آن را آشنا کرده است.

کاترین Feore

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *