حامیان اتحادیه کارگری کارگر از همه پرسی دوم در مورد معامله برکسیت حمایت می کنند

| ژوئیه 10، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

رهبران اتحادیه های کارگری بریتانیا در ارتباط با حزب کارگر مخالف، موافقت کرده اند که یک رفراندوم دوم درباره هر معامله Brexit که توسط نخست وزیر محافظه کار بعدی یا خروج بدون معامله به پایان رسیده است، بر اساس یک نسخه از توافقاتی که رویترز دیده می شود، نوشتن الیزابت پایر و کیلی مک للان.

رهبر کارگر جرمی کربین (تصویر) ماه گذشته از برگزاری دومین رفراندوم در مورد معامله Brexit حمایت کرد، اما برخی در حزب او می خواهند او را به طور واضح برگردانند و رای کارگران را به مبارزات انتخاباتی در اتحادیه اروپا بپیوندند.

اتحادیه ها روز دوشنبه موافقت کردند که در انتخاب یک قرارداد محافظه کارانه یا بدون معامله و باقی ماندن در اتحادیه اروپا، آنها معتقد بودند که کار باید برای ادامه روند کمپین انتخاب شود، متن توافق نشان می دهد.

اتحادیه های کارگری بزرگترین پشتیبان مالی کار هستند و این تصمیم فشار بر کوربین، که تحت فشار قرار گرفته است برای تلاش برای حفظ طرفداران "ترک" و "باقی ماندن" خوشحال است، برای حرکت حزب به حمایت از باقی مانده در اتحادیه اروپا .

جان مک دونل، سخنگوی امور مالی حزب، در روز یکشنبه (ماه جولای (7)) به تلویزیون بی بی سی گفت که وی در صورت رفراندوم دوم، به دنبال کمپاین بود.

یک منبع نیروی کار در مورد توافق اتحادیه ای پرسید: کوربین در تلاش است تا حزب را متحد کند و جنبش کارگری را در سراسر یک موضع مشترک توافق کند.

متن توافق نامه اتحادیه گفت که اگر انتخابات ملی نامیده شود، باید موقعیت کارگری باشد که با خروج خود از اتحادیه اروپا مذاکره کند و پس از آن همه معامله باید در همه پرسی برگزار شود.

در این سناریو، انتخاب در مقاله رای گیری بین معامله کار و در اتحادیه اروپا باقی خواهد ماند، و اینکه چگونه کارزار کار در دومین رفراندوم، به معامله مذکور بستگی دارد.

یک سخنگوی محافظه کار گفت: "کار متعهد شده است که به رأی برکسیت احترام بگذارد، اما برگزاری همه پرسی و پشت سر گذاشتن باقی مانده، تلاش برای از بین بردن Brexit و نادیده گرفتن مجوز دموکراتیک برای تحویل آن است."

جرمی کربین خواستار دومین رفراندوم Brexit می شود و می گوید که کار مجردی همچنان ادامه دارد

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *