نقطه عطف عمده برای ایمنی عمومی اروپا

| اکتبر 9، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

در 7 اکتبر در بروکسل ، پروژه تدارکاتی قبل از تجارت BroadWay با امضای توافق نامه های چارچوب با مناقصه کنندگان اصلی چهار کنسرسیوم موفق به یک نقطه تعیین کننده رسید. این راه را برای ایجاد راه حل های نوآورانه برای ارائه خدمات ارتباطی پهن باند تلفن همراه فراهم می کند تا پاسخ دهندگان ایمنی عمومی بتوانند از طریق عملیاتی در سراسر اروپا از طریق تلفن همراه ، حمل و نقل خدمات ایمن و مطمئن ، در هر کجا و هر زمان که به آنها احتیاج داشته باشند ، هموار می کند.

چه کسی و چه کسی پشت PCP BroadWay ایستاده است؟ از آنجا که جرم و بلایای محدود به مرزهای جغرافیایی ثابت نیست ، ضروری است که نخستین پاسخ دهندگان اروپایی بتوانند بدون توجه به کشوری که در آن مداخله می کنند بتوانند به اطلاعات ، اشتراک و دسترسی به اطلاعات بپردازند. این چالشی است که توسط پروژه BroadWay ، یک تیم برطرف شده است. متشکل از متقاضیان 11 از کشورهای اروپایی 11 ، که در ماه مه 2018 گرد هم آمدند تا فعالیت نوآوری را برای فعال کردن یک سیستم تلفن همراه پهن باند پان اروپایی برای حفاظت عمومی و امداد رسانی در برابر بلایای طبیعی (PPDR) جمع کنند. ASTRID ، اپراتور مخابراتی خدمات اضطراری و امنیتی بلژیک ، به نمایندگی از کشورهای شرکت کننده 11 به عنوان تهیه کننده اصلی عمل می کند. با همکاری مشترک ، وزارتخانه های ملی و آژانسهای آنها مسئول ارتباطات پاسخ دهنده (گروه تهیه کنندگان) به منظور برآورده کردن نیازهای ارتباطات سیار ایمنی عمومی ، مشترکاً برای ایجاد نیازهای ارتباطی ، راه حلها را ترغیب می کنند.

تیم BroadWay همچنین رقابت را برای تحقیق و نوآوری تحریک می کند تا راه حل هایی برای آمادگی فناوری بالا ارائه دهد ، آماده برای تست توسط پاسخ دهندگان. گروه تهیه کنندگان BroadWay به ارزیابی پیشرفت رویکردهای جایگزین ارائه شده توسط کنسرسیومهای عرضه کننده 4 در مراحل مهم 3 - طراحی ، نمونه اولیه و خلبان ادامه خواهد داد.

بسیار مهم ، متخصصان پاسخگوی امنیت عمومی در همه رشته ها ، راه حلهای پیشنهادی را ارزیابی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها توانایی اطلاعاتی و تحرک عملیاتی خود را بهبود می بخشند.

به دنبال آغاز دیروز قراردادها ، این کنسرسیوم ها اکنون طراحی راه حل را برای چالش مشترک برای توسعه این سیستم باند پهن متحرک متحرک اروپایی برای امنیت عمومی توسعه می دهند.

بنابراین ، BroadWay از ارائه کنسرسیومی به رهبری Airbus DS SLC ، Frequentis ، Leonardo و Rohill بسیار خوشحال است.

در کل ، چهار کنسرسیوم از شرکت های 34 از کشورهای عضو 11 اتحادیه اروپا و کشور وابسته 1 تشکیل شده اند. این کشورها شامل فرانسه ، فنلاند ، اسپانیا ، بلژیک ، لهستان ، اتریش ، ایتالیا ، پرتغال ، انگلیس ، هلند ، سوئیس و ایرلند می شوند. هر کنسرسیوم شامل SMEs ، سازمان های تست مستقل و بی طرف ، شبکه موبایل و اپراتورهای ماهواره ای است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گذشته و آینده BroadWay PCP ، می توانید پیشرفت آن را در وب سایت پروژه پیگیری کنیدhttps://www.broadway-info.eu/.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *