#Ombudsman تحقیقات سه گانه: دولت متخاصم دولت تصمیم گیری اتحادیه اروپا

| ممکن است 15، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

بازرس اروپایی امیلی اویل ریلی، سه تحقیق جداگانه، به عدم شفافیت تصمیم گیری دولت های ملی در سطح اتحادیه اروپا می پردازد.

این تحقیقات از تحقیق 2017 خود در مورد روند قانونی شورا به منظور افزایش پاسخگویی به دولت های ملی در هنگام بحث و توافق در قوانین اتحادیه اروپا پیروی می کند.

درخواست 1)Ã، تحقیق جدید در مورد چگونه EU handlesÃ، اسناد EurogroupÃ، و آنها را عموم یا نه، بررسی سه کمیته فنی شامل کارمندان دولت ملی که جلسات وزرا یورگرو را آماده می کنند. اسناد نشان می دهد که این کمیته ها (کمیته اقتصادی و مالی، گروه کاری گروه یوروگرام و کمیته سیاست اقتصادی) ملاقات و بحث می کنند، عمومی نیستند، و شهروندان برای نظارت بر نظارت بر منطقه یورو بسیار دشوار است.

à ¢ â،¬Å "بحران مالی نشان داد تاثیر تصمیمات Eurogroup در زندگی میلیون ها نفر. این با معرفی یک بودجه یورو، افزایش خواهد یافت. من می خواهم به شهروندان یک موضوع قابل توجه برای پیروی از زمانی که تصمیم گیری های اتحادیه اروپا توسط وزرای ملی آنها ساخته شده است، و در چه اساس، à ¢ â،¬ï¿½Ã، گفت: خانم Oà ¢ â € "Reilly.

INQUIRYÃ 2)Ã، پرس و جو جدید در مورد عدم شفافیت در مورد اساسنامه وزارتخانه های ملی ¢ â € "تصمیمات سالانه در مورد، سهمیه ماهیگیری.

à ¢ â،¬Å "جلسات معروف تمام شب در وزرای امور خارجه در بروکسل کاملا پشت درهای بسته هستند و تصمیم گیری های مهم برای پایداری سهام ماهیانه و مشاغل در جوامع ماهیگیری در سراسر اروپا، گفت:" گفت: خانم Oà ¢ â،¬â "¢ Reilly.

INQUIRYà 3)Ã، در یک تحقیق کمیسیون مستقل در حال حاضر، امروز خانم Oà ¢ â،¬â "â € ¢ Reilly اختراع نادرست مدیریت برای امتناع از ارائه دسترسی عمومی به اسناد در موقعیت های گرفته شده توسط A، مقامات ملی در خطر آفت کش ها به زنبورها.

à ¢ â،¬Å "در 2013، EFSA دستورالعمل هایی را درباره تأثیر آفت کش ها در زنبورها تهیه کرد. با این حال، برخی از مقامات ملی، اجرای کمیسیون را مسدود می کنند. این به طور کامل تصمیم آنهاست، اما زمانی که آنها آن را انجام می دهند، شهروندان اروپایی حق دارند که موقعیت دولت خود را بدانند، درست همانطور که در سطح ایالتی در سطح ایالتی وجود دارد. تنوع زیستی یک مسئله بسیار مهم است، à ¢ â،¬ï¿½Ã، گفت: Oà ¢ â،¬â "¢ Reilly.

گزارش سالانه 2018

امروز اوج همچنین گزارش سالانه خود را برای 2018 راه اندازی می کند. نگرانی در مورد شفافیت در دولت اتحادیه اروپا، بزرگترین نسبت موارد Ombudsmanâ € ™ ثانیه (24.6٪) در 2018 است.

سال نیز شاهد افزایش شمار شکایات بود (+ 17٪) نشانه گذاری شهروندان افزایش آگاهی از دفتر.

در 2018، Ombudsmanà ¢ â،¬â "â € ¢ â € ¢ s صادر aÃ، گزارش مخصوصÃ، به پارلمان اروپا درخواست از حمایت از پیشنهادات خود را در مورد بهبود شفافیت در شورای اتحادیه اروپا (آن را در ژانویه 2019 بسیار غافلگیر شد) و انجام AÃ، مشاوره عمومی در مورد استفاده از زبان های موسسات اتحادیه اروپا.

اوباما همچنین تعدادی از آن را منتشر کرد پیشنهاداتÃ، برای تقویت قوانین درب گردان در موسسات اتحادیه اروپا؛ و یک لیست ازÂ بهترین شیوهÃ، برای جلوگیری از آزار جنسی و یا روانی در دولت اتحادیه اروپا.

گزارش سالانه 2018 در دسترس است، اینجا را انتخاب کنید..

پرس و جو اسناد Eurogroup (ارتباط دادن)

پرس و جو در مورد شفافیت وزرای ملی "تصمیم گیری در مورد سهمیه ماهیگیری (ارتباط دادن)

پیدا کردن سوء مدیریت در تحقیق در مورد دسترسی عمومی به اسناد و مدارک در موقعیت های مقامات ملی در مورد خطر آفت کش ها به زنبورها (ارتباط دادن)

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *