#ScottishNationalists در ازای رای استقلال ، اتحاد # لبور را شناور می کند

| نوامبر 8، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

اگر یک انتخابات ماه آینده منجر به این شود که هیچ کس اکثریت کلی را بدست نیاورد ، ناسیونالیست های اسکاتلند خواهان "اتحاد مترقی" با حزب مخالف کارگر خواهند بود ، اما این حزب در عوض ، خواهان دومین رای استقلال است ، رهبر آن Nicola Sturgeon. (در تصویر) گفت جمعه (8 نوامبر) ، می نویسد: راسل چیین
بریتانیایی ها در دسامبر 12 برای انتخابات زودهنگام که نخست وزیر بوریس جانسون خواستار پایان بن بست Brexit شد ، رأی دادند و نظرسنجی ها حاکی از محافظه کاران حاکم پیش از کار اما با حواشی متفاوت است.

در اسکاتلند ، حزب ملی اسکاتلند (SNP) در حال حاضر دارای 35 از نمایندگان 59 است ، به طوری که برخی از نظرسنجی ها اظهار داشتند که آنها سود بیشتری کسب خواهند کرد و آنها را به عنوان فرماندهان احتمالی قرار می دهند.

"اگر پارلمان آویخته باشد ... نمایندگان SNP به دنبال ایجاد یک اتحاد مترقی برای قفل Tories از دولت خواهند بود." Sturgeon در آغاز کارزار SNP در ادینبورگ گفت.

وی افزود: SNP به احزابی که اصل اصلی حق مردم اسکاتلند را برای انتخاب آینده خود نمی شناسند ، کمک خواهد کرد.

رأی دهندگان اسکاتلند با استقلال در یك پلبیسیت 2014 مخالفت كردند اما از باقی ماندن در اتحادیه اروپا در 2016 حمایت كردند ، كه SNP از آن برای تلاش و تقویت پشتیبانی از جدایی استفاده كرده است.

حزب کارگر رأی دوم استقلال را رد نکرده است اما روز جمعه گفت که این به دنبال معامله نیست.

"ما" در این کار نیستیم که کاری غیر از پیروزی انجام دهیم و ما دیگر معاملات انجام نمی دهیم. "این سخنگوی حزب گفت: سخنگوی Brexit ، Keir Starmer.

چهره های ارشد کارگری امکان برگزاری همه پرسی استقلال جدید را باز کرده اند و استورژون گفت که این حزب به موضع وی نزدیک تر است.

من فکر می کنم که موقعیت "لبور" در این راستا در جهت صحیح حرکت می کند. "

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *