امنیت شبکه #5G: کشورهای عضو کامل ارزیابی ریسک های ملی را تکمیل می کنند

| ژوئیه 19، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

به دنبال توصیه کمیسیون برای یک رویکرد مشترک اروپایی به امنیت شبکه های 5G، کشورهای عضو اتحادیه اروپا 24 در حال حاضر اولین گام را انجام داده اند و ارزیابی ریسک های ملی را انجام داده اند. این ارزیابی ها به مرحله بعدی، یک ارزیابی ریسک در اتحادیه اروپا می پردازند که توسط اکتبر 1 تکمیل خواهد شد.

ماریا گابریل، عضو کمیسیون امنیت ملی، جولیان کینگ، عضو کمیسیون امنیت ملی و ماریا گابریل، عضو کمیساریای دیجیتال، از این گام مهم پیش رو استقبال کرد و گفت: «ما بسیار خوشحالیم که بیشتر کشورهای عضو ارزیابی ریسک خود را ارائه می دهند. به دنبال حمایت هایی که از سوی شورای اروپا در ماه مارس برای 22 در ماه مارس برای رویکرد هماهنگ مطرح شده بود، کشورهای عضو به سرعت به درخواست ما برای اقدامات مشخص برای کمک به امنیت شبکه های 5G در سراسر اتحادیه اروپا پاسخ دادند.

"ارزیابی ریسک ملی ضروری است تا اطمینان حاصل شود که کشورهای عضو به طور مناسب برای استقرار نسل بعدی اتصال بی سیم آماده می شوند که به زودی ستون فقرات جوامع و اقتصادهای ما را تشکیل می دهند. ما از کشورهای عضو خواسته ایم تا متعهد به رویکرد هماهنگ و متعهد به استفاده از این گام مهم برای به دست آوردن حرکت برای گسترش سریع و امن شبکه های 5G. همکاری نزدیک اتحادیه اروپا برای دستیابی به امنیت سایبری قوی و برای به دست آوردن مزایای کامل که 5G باید برای افراد و شرکت ها ارائه دهد ضروری است.

"تکمیل ارزیابی ریسک، تعهد کشورهای عضو را نه تنها برای تعیین استانداردهای بالا برای امنیت، بلکه همچنین برای استفاده کامل از این تکنولوژی پیشگامانه بیان می کند."

بیانیه کامل را بخوانید اینجا را انتخاب کنید..

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *