مؤسسه اسپانیایی میزبان دو عضو گروه #PalestinianTerrorist در پارلمان اروپا است

| ژوئیه 19، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

یک مأمور اسپانیایی، مانوئل پیندا (3 از سمت چپ)، عضو حزب چپ چپ / نوردیک سبز چپ، در پارلمان اروپا در بروکسل میزبانی کرد - بدون هیچ مشکلی - دو عضو ارشد PFLP، خالد باراکات (2 از L ) و محمد الخطیب (راست) و همچنین همسرش، شارلوت کیتس، هماهنگ کننده بین المللی سامیدون، "شبکه ی همبستگی زندانیان فلسطینی"

در ماه سپتامبر 2017، لیلا خالد، یک تروریست محکوم شده فلسطینی و یکی از اعضای ارشد جنبش آزادی فلسطین (PFLP) که در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا قرار دارد، در کنفرانسی در پارلمان اروپا سخنرانی کرد که در آن او توجیه استفاده از تروریسم ، می نویسد:

خالد در هواپیماهای هواپیمایی در 1969 و 1970 شرکت کرد.

حضور او در محل پارلمان اروپا، محکومیت های گروه های یهودی را محکوم کرد و بیش از 60 اعضای اتحادیه اروپا را رهبری کرد تا نامه ای به آنتونیو تاجانی، رئیس جمهور وقت، بنویسد که نهادها و مقامات اتحادیه اروپا برای ایجاد تحریم های " موضع گیری نسبت به تروریست ها و افراط گرایان و خواستن پارلمان اروپا به عنوان مثال در این زمینه است.

تجنی به اعضای پارلمان گفت که سخنرانان با پیشینه تروریستی و یا پیوندهایی به سازمان های اتحادیه اروپا لیست گروه های تروریستی مجاز به صحبت در پارلمان اروپا نخواهند شد.

از آن زمان، تاجانی گفته است که وی پیشنهاد خود را مبنی بر اینکه "به طور سیستماتیک دسترسی همه افراد ذکر شده در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا و نیز عضو سازمان های فهرست شده در آن را رد کند، تایید شده است."

â € œ من به اعضای پارلمان اروپا و همچنین دبیران عمومی پارلمان یادآوری می کنم که باید هر گونه تلاش برای اطمینان از اینکه هیچ شخص ذکر شده برای نمایندگان و اشخاص ذکر شده در شورا در مجلس حاضر یا پذیرفته نمی شود و از طریق رویداد ترویج نمی شود یا معنای صوتی و تصویری، او گفت.

با وجود پیشنهاد تاییدیه، در ماه ژوئیه 10 کمتر از دو ماه پس از انتخاب پارلمان جدید اروپا، یک مأمور اسپانیایی، منوئل پیندا، عضو گروه متحد چپ / شمالی Nordic Green Left g، در همان میزبانی میزبانی شد پارلمان در بروکسل - بدون هیچ مشکلی - دو عضو دیگر از اعضای ارشد PFLP، خالد بارکات و محمد الخطیب، و همچنین همسر باراکات، شارلوت کیتس، که هماهنگ کننده بین المللی سامیدون است، "شبکه همبستگی زندانیان فلسطینی " آنها درباره حمایت خود از BDS ضد اسرائیلی (Boycott، Disinvestment، Sanctions)، درباره حضور اسرائیل در کرانه غربی و در برابر تصمیم آلمان برای ممنوعیت خالد باراکت صحبت کردند.

به طور موثر، ماه گذشته، خالد باراکات و شارلوت کیتس از حضور در یک رویداد همبستگی فلسطین در برلین توسط نیروهای امنیتی آلمان ممنوع شد. مقامات ادعا کردند که سخنان ضداسلامی باراکات تهدیدی برای نظم عمومی است و می تواند روابط بین آلمان و اسرائیل را تضعیف کند.

به رغم اینکه در آلمان ممنوع شد، اعضای PFLP از پارلمان اتحادیه اروپا خواستند تا در پارلمان اتحادیه اروپا، MEP Manuel Pineda، یک فعال کمونیست که یکی از بنیانگذاران انجمن Unadikum است که برای حقوق فلسطینیان مبارزه می کند و از مقاومت خشونت آمیز حمایت می کند، دعوت شده است. سیاستمدار اسپانیایی ارتباطی با PFLP و حماس دارد.

بر اساس تعریف اتحادیه بین المللی یادبود هولوکاست (IHRA) از ضد یهودی، که توسط پارلمان اروپا در ماه ژوئن 2017 تصویب شد، برخی از پست های منتشر شده Pinedaâ € ™ ثانیه ممکن است به عنوان ضد یهودی مورد توجه قرار گیرد.

دیوید ساسیلی، سخنگوی رئیس جمهور جدید پارلمان اروپا، ایتالیایی دیوید ساسیلی، از وی خواست تا برای یک واکنش سخنرانی کند. او به خبرنگار یهودی اروپایی (EJP) گفت که او از این حادثه بی اطلاع بوده و خواهان بررسی و درخواست توضیح است.

ساسلی در اولین اقدام عمومی خود به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده، در اوایل ماه جاری تصمیم گرفت تا به همه قربانیان تروریسم در اروپا احترام بگذارد.

â € œWe باید به قربانیان در پایتخت اروپا ادای احترام کنند. ما باید شهروندان اروپایی را که قربانی این حملات بودند، به یاد بیاوریم. این یک ادای احترام به همه قربانیان تروریسم است. او گفت، من می خواستم زمان خود را به عنوان رئیس جمهور با این عمل نمادین آغاز کنم.

او افزود: "ما باید در مبارزه علیه تروریسم متحد شویم و باید در این مبارزه با جدیت بایستیم".

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *