#Waterloo - داستان گلوله و استخوان

| ژوئیه 19، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

ما با انجام یک بررسی آشکارساز فلزی باغ باغ در مونت سنت ژان، که درست در کنار مزرعه است. ما به دنبال شواهدی برای استفاده از مزرعه به عنوان یکی از بیمارستان های اصلی در طول جنگ واترلو بود، پروفسور تونی پولارد، مدیر مرکز باستان شناسی میدان جنگ در دانشگاه گلاسکو می نویسد و سرپرستی علمی در واترلو را کشف می کند.

ما ترانشه ها را در داخل زمین قرار دادیم و زمین را به زیر زمین خراش کشیدیم و تقریبا به جای تعجب، ما با تمرکز خوبی از توپ های مسلحانه مواجه شدیم؛ هر دو توپ های Musket Allied توسط موشک پیاده نظام براون بیس و کالیبر کوچکتر فرانسوی توپ های تفنگ این نشان می دهد که در اینجا یک مبارزه وجود داشته است - این توپ های مسلح نیستند که از فاصله کمی از اینجا فرود آمده اند، مبارزه شدید بسیار نزدیک به مزرعه بوده است.

با توجه به این که مزرعه در مورد 600m در پشت خط اصلی متفقین قرار دارد، ما فکر می کنیم که توپ های تفنگ با یک اقدام سواره نظام مرتبط هستند - سواره نظام فرانسه باید تپه را به زمین های مونت سنت جین، جایی که آنها توسط مدافعان مشغول به کار بودند، و آتش سوزی توسعه یافته است. توپ های مسلح فرانسه احتمالا توسط کارابین ها اخراج شدند - موشک های کوتاه کوتاه که توسط نیروهای نصب شده انجام می شود.

بنابراین ما در حال پیدا کردن شواهدی از اقدامات ناشناخته در درون دروازه بیمارستان Mont Saint Jean بودیم. بر اساس این، ما بررسی خود را به تپه فراتر از مزرعه، در جهت گودال و "شیب برگشت" که بر اساس آن بسیاری از گردان های انگلیسی و متحدان در طول جنگ ایستادند، گسترش داد. ما می توانیم این کار را انجام دهیم زیرا محصولات کشت شده اند و ما می توانیم تیم های خود را از آشکارسازهای فلزی و نقشه برداران بر روی تپه دریافت کنیم تا بررسی هایی را درباره بخش مهمی از میدان جنگ انجام دهیم.

دیروز توپ های مسلح 58 را فقط در نیم روز پیدا کردند - ما مجبور بودیم که عملیات را پایین بیاوریم تا نقشه های ما بتوانند با یافته هایشان دست و پنجه نرم کنند - مهم است که مکان هر و هر یك را پیدا کنیم تا بتوانیم â € œmapâ € چگونه نبرد ممکن است توسعه یافته است. ما همچنین تعدادی سکه از دوره های مختلف و دکمه ها پیدا کردیم که برخی از آنها ممکن است مربوط به نبرد باشد. علاوه بر موشکی که در باغ صخره ای مونت سنت جشن گرفته شد، ما یک مشت بسیار هیجان انگیز را پیدا کردیم - یک توپ 6 پوند آهن توپ توپ فرانسه.

ما فکر می کنیم این نشان دهنده بحران نبرد است. در اواخر روز، در اطراف 18h، فرانسوی ها زمانی که مدافعان آلمانی خود را از مهمات خارج کردند، مزرعه La Haye Sainte را گرفتند. سپس آنها توانستند باتری های اسب بالابری گارد امپراطوری را به ارمغان بیاورند و خطوط متفقین را از طرق دور و بمب گذاری شده با بمب افکن ها بمباران کنند و باعث تلفات و تهدید به شکستن خط شد. ورود پراسسیها در سمت چپ ارتفاعات ولینگتون، به تعادل کمک کرد.

بنابراین توپ توپ مربوط به نقطه در نبرد است که در آن ناپلئون تقریبا پیروزی به دست آورد. یکی دیگر که واقعا قابل توجه است در باغ باغ مون سنت ژان است. ما می دانیم که به احتمال زیاد بسیاری از زخمی شدن مردان 6000 از طریق مزرعه و ساختمان های آن در طول و پس از نبرد عبور کرده اند. آنها مراقبت های اولیه اولیه را برای جراحات خود دریافت کردند.

عملیات بدون بی حسی انجام شد، از جمله صدها مجروح، تنها درمان برای اندام شکست خورده. در یکی از ترانشه هایی که توسط آشکارسازهای فلزی مورد بررسی قرار گرفته است، یک سیگنال مربوط به یک شیء فلزی بزرگ باعث شده است که گروه باستان شناسان بیشتر گشاد شوند. آنها متوجه بقای انسان شدند، اولین بار که واترلو کشف کرده است چنین یافته ای را تجربه کرده است. پس از کار با مقامات محلی برای تشخیص اینکه استخوانها به دفن مدرن مربوط نیستند، کار ادامه پیدا کرد و حداقل سه استخوان پا را نشان داده است. این ها به نظر می رسد باقی مانده از اندام انتهایی از برخی از عملیات انجام شده توسط جراحان. یک عضو نشان می دهد که شواهد مربوط به تروما از یک زخم فاجعه بار است، یکی دیگر به نظر می رسد علائم جراح را از قطع در بالای زانو برداشت.

پیدا کردن بقای انسان بلافاصله جو را بر روی حفاری تغییر می دهد. ناگهان ارتباط بسیار تند با افرادی که در اینجا در 1815 رنج می برند، ارتباطی است که در تیم ترسو واترلو جانبازان و خدمت پرسنل از دست داده است. مرحله بعدی این است که استخوان ها را به دقت استخراج و استخراج کنید تا آزمایش بیشتری انجام شود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *